duyuru programı

Eğitimi verilen derslerle ilgili olarak vazgeçilmez olan ilişkilerin başında velilerin fikri ve uygulama desteğinin anlık olarak alınması gelir. Bu destek ise eğitim süreçleri içerisinde anlık olarak okul duyurularının vakit kaybı olmaksızın velilere aktarımını içermektedir. Okullar tarafından yapılan bu bilgilendirmeler duyuru takip sistemi vasıtası ile yapılmaktadır. Okul içerisindeki yönetimin yada öğretmen duyurularının online tabanda güncel olarak yönetimine duyuru takibi diyoruz.

ABC Modül Tanıtımı

Size Özel Tanıtım!

ABC Duyuru Takip Sistemi, uzman kadroların yönergeleri ve kullanıcı geri bildirimleriyle geliştirildi. Size de ABC'yi tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Tanıtım İçin Tıklayın

ABC Duyuru Takip Sistemi'ni Kimler Kullanabilir?

Öğretmen ve Yöneticiler

ABC Duyuru Takip Sistemi komple çözümler sunar. Öğretmenler öğrencilerini takip eder, raporlarla öğrenci gelişim grafiklerini çıkarırlar. Yöneticiler ise kurumlarının öne çıkan veya geliştirilmesi gereken noktalarını tespit ederler.

Veli ve Öğrenciler

Velilerin öğrenci takibini yapmak için ABC mobil uygulamadan öğrenci takiplerini yaparlar. Öğrenciler ise yine mobil uygulama üzerinden kendi gelişimlerini, ödevlerini, sınav sonuçlarını, kazanımlarını vb takip ederler.

Duyuru Takip Sistemi ile SMS Maliyetlerini Sıfırlayın

Okul ve kursların en büyük ihtiyaçlarından biri de öğrencilerin velileri ile ve aynı zamanda online eğitim sürecinde öğrencilerle daha sıkı iletişim ihtiyacında olmalarıdır. Bu noktada da ABC duyuru takip modülü eksiksiz olarak bu isteklerini yerine getirmektedir. Duyuru takibi ABC OYS’nin en önemli işlevsel yapılarının başında gelen modüllerindendir.

ABC’yi kullanan veli veya öğrencilerinize gönderilen bildirimler için SMS’e ihtiyaç duymazsınız ve tamamen ücretsizdir.

Öğretmenler ve yöneticiler anlık olarak duyuru paylaşabilirler, duyurularını velilere, öğrencilere özel gönderebilirler. Dilerlerse tüm öğrencilere veya seçtikleri birkaç öğrenciye duyuru yapabilirler. Böylelikle genele bağlı olmaksızın gelişen farklılıkları duyuru takibi sayesinde hem öğrenciler hem de veliler ayrı ayrı takip edebilmektedirler.

Gönderilen duyurular seçeneklere bağlı olarak velilere uyarı sesi ile anlık bildirim olarak gider. Ayrıca veli ABC’yi yüklemedi ise bu durumda okul sms hizmeti aldı ise duyuru takibi sistemlerine bağlı olarak SMS olarak gönderilir. Böylelikle duyuru takip sistemi ile okulunuzda eksiksiz bir duyuru takibi yapmış olursunuz.

Öğretmenler Duyuru Takip Sistemi İle Daha Rahat

Öğretmenler, ABC duyuru takip sistemi sayesinde yetkili oldukları sınıflara toplu ya da bireysel duyurular gönderebilmektedir.

Konularda telafi yapmasını istediğiniz bir öğrenciniz için sadece o öğrencinize ve velisine özel bir duyuru oluşturabilirsiniz. Ya da duyurularınızı tüm sınıfa açabildiğiniz gibi sadece velilere özel içerikler de oluşturabilirsiniz. Gönderdiğiniz her içerik için veli ya da öğrencileriniz, bildirim almaktadır. ABC duyuru takip sistemi sizin için mesaj içeriklerini okumayan veli ya da öğrencilerinizi listelemektedir.

ABC duyuru takibi ise gönderdiğiniz bir duyuruyu takip eder. Sisteme kayıtlı olmayan kullanıcılar var ise onlara duyurular SMS yoluyla ulaşmaktadır. Böylece SMS maliyeti ortadan kalktığı için okul yönetimi ya da öğretmenler diledikleri her konuda velileri sınırsız bilgilendirme hakkına sahiptir. Ayrıca mesajlar, sizin adınıza sistem tarafından profesyonel bir şekilde gönderilir. Gününüzün büyük bir vaktini alan veli whatsapp ve benzeri gruplardaki yazışma trafiğini de azaltacak hatta farklı bir alternatife gerek bırakmayacaktır.

Veliler Duyuruları Okudu mu?

Özellikle öğrencilerin günlük yada haftalık gelişimsel düzeyini takip etmek isteyen veliler için duyuru takip sistemi gerçekten vazgeçilmez bir dönüşüm sağlayacaktır. Veliler, yoğun iş hayatından fırsat bulup istedikleri sıklıkta okullarını ziyaret edemeyebilir, kalabalık whatApp yazışmalarından ise verimli geri dönüşler alamayabilirler.

ABC duyuru takip sistemi sayesinde, okul yönetiminin ve öğretmenlerin hem öğrenciler hem de okul ve sınıflardaki gelişme ve yeniliklerle ilgili velilere gönderdikleri bilgilendirme ve okul duyuruları her iki tarafın zamanı iyi yönetebilmesi ve tamamen çocuğun gelişimine odaklanması açısından oldukça önemlidir.

Velilere göndermiş olduğunuz duyuruların okunup okunmadıkları da okul yöneticileri ve öğretmneler için önemlidir. Hangi veliye ulaştıklarını buradan takip eden okullar duyuruların akibetlerini de görmek raporlarını almak isterler.

ABC duyuru takip sisteminde göndermiş olduğunuz duyuruların okunup okunmadığı raporlarını alabilir, analizlerini yapabilirsiniz. Hangi sınıfların, hangi duyuruların hangi kullancıların duyuruları takip ettiklerini okudular ise ne zaman okuduklarını ABC’de görmeniz çok kolaydır.

ABC Okul Yönetim Sistemi

Öğretmen merkezli yapısı ile kullanıcıların gözdesi olan, modern arayüzü, kullanım kolaylığı, yenilikçi yapısı ile tüm okul kademelerinde kullanılan ABC Okul Yönetim Sistemi standartları yukarılara taşıyor. ABC; okul yönetim yazılımını, inovatif bir sistem haline getirmiştir. Okul bünyesinde olması istenen mobil uygulama, muhasebe, ölçme değerlendirme gibi alanlarada girerek başarılı bir okul yönetim sistemi olmayı başarmıştır. ABC OYS komple bir sistemdir. Web sitesi ve mobil uygulama birbirine entegredir. ABC ile okulunuzu tek noktadan yönetmenin konforunu sizde yaşayın.

ABC'yi Şimdi İndirin

App Store'den İndirin

Google Play'den İndirin

App Gallery'den İndirin