online anket

Online anket uygulaması, öğretmen, öğrenci veli gibi eğitim kurumuyla ilgili herkesi kapsamaktadır. Öğrencilerin çeşitli konu veya konularda doğru geri bildirim toplamanın hızlı ve akıllı bir yolu olarak tanımlanır.

ABC Modül Tanıtımı

Size Özel Tanıtım!

ABC Online Anket, uzman kadroların yönergeleri ve kullanıcı geri bildirimleriyle geliştirildi. Size de ABC'yi tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Tanıtım İçin Tıklayın

Online anketler bir eğitim kurumunda yapılırsa geri bildirim toplamak için ebeveynleri de içerir. Bir anket platformunun benimsenmesi, okul, öğrenci ve velilerin düşüncelerini paylaşmalarına olanak tanıyarak eğitim kurumlarını başarıya götürür.

Eğitim kurumları, öğrenciler ve öğretmenler, bir online anket uygulaması avantajlarından yararlanır. Öğrenci açısından avantajları pek çoktur. Bir okul, online anket kazırlarken öğrenciler birincil odak noktasıdır. Örneğin öğrenciler araştırma projeleri, tezler ve tezler yürütmek için anket yazılımını kullanır.

Lise öğrencileri, araştırmalarını yürütmek için özellikle çok sağlam bir araca ihtiyaç duyarlar. Öğrencileri kâğıt anketler toplama zahmetinden kurtarır. Böylelikle “kötü veri” riskini ortadan kaldırır. Ayrıca daha basit veri analizini teşvik eder. ABC çevirim içi anket uygulaması, yeni başlayanlar ve küçük çocuklar tarafından kullanılabilecek kadar kolaydır.

Okul, öğretmen, yönetici, veli ve öğrenci için ayrı öneme sahip olan anket uygulamasını iyi kullanan bir kurum çok olumlu dönüşler almaktadır.

Alınan dönüşler değerlendirildiğin de ise başarı kaçınılmaz olacaktır. Ancak sürekli online anket yapan ve fakat alınan dönüşlere bir cevap vermeyen, sorun var ise sorunları çözme odaklı hareket etmeyen kurumlar ise anketler genel olarak kötü bir performans sergilediklerini zaman içerisinde kurum tercihinin azalması ile anlamış olacaktır.

ABC Online Anket modülünü Kimler Kullanabilir?

Öğretmen ve Yöneticiler

ABC Online Anket Modülü komple çözümler sunar. Öğretmenler öğrencilerini takip eder, raporlarla öğrenci gelişim grafiklerini çıkarırlar. Yöneticiler ise kurumlarının öne çıkan veya geliştirilmesi gereken noktalarını tespit ederler.

Veli ve Öğrenciler

Velilerin öğrenci takibini yapmak için ABC mobil uygulamadan öğrenci takiplerini yaparlar. Öğrenciler ise yine mobil uygulama üzerinden kendi gelişimlerini, ödevlerini, sınav sonuçlarını, kazanımlarını vb takip ederler.

ABC Online Anket Modülü

ABC Online Anket Modülü, anketlerin online olarak hazırlanması, paylaşılması ve sonuçların toplanması için kullanılabilen etkili bir araçtır. Bu modül sayesinde kullanıcılar, anketleri kolayca oluşturabilir, katılımcıları davet edebilir ve anket sonuçlarını hızlıca analiz edebilirler. ABC Online Anket Modülü, özellikle eğitim kurumları, araştırma şirketleri, pazarlama departmanları ve sosyal medya yöneticileri gibi çeşitli sektörlerde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Online Anket Takibi Hiç Bu Kadar Keyifli Olmamıştı

ABC online anket takibi ile öğrencilerin ve öğretmenlerin, memnuniyet ve performans düzeylerini sürekli olarak ölçersiniz. Toplanan verilerle, temel nedenleri belirler ve karşılaşılan sorunları ele alırlar. Öğretmenlere, öğrencilere ve velilere özel anketler hazırlayabilirsiniz.

ABC online anket uygulaması ile velilere yönelik tanıma anketi oluşturulabilirsiniz. Böylelikle ABC online anketleri sonuçlarına göre velileri özel etkinliklerde bir araya getirebilirsiniz.

Somut bir öğrenci-öğretmen ilişkisinin örneği anketler olabilir. Çevirim içi anketlerden alınan sonuçlara göre etkili öğretime katkıda bulunmuş olur. Okullarda ve üniversitelerde öğrencilerin başarısını artırır. Okullar, dersleriyle ilgili öğrenci geri bildirimi toplamak için çevrimiçi anketler kullanır.

Öğretmenler, ders değerlendirmesinden ders dışı etkinliklere, fakülte memnuniyet düzeylerini ölçmeye kadar her alanda ABC anket modülünü kullanabilir.

ABC Okul Yönetim Sistemi İle Keyifli Anketler

Öğretmen merkezli yapısı ile kullanıcıların gözdesi olan, modern arayüzü, kullanım kolaylığı, yenilikçi yapısı ile tüm okul kademelerinde kullanılan ABC Okul Yönetim Sistemi standartları yukarılara taşıyor. ABC; okul yönetim yazılımını, inovatif bir sistem haline getirmiştir.

Okul bünyesinde olması istenen mobil uygulama, muhasebe, ölçme değerlendirme, online anketler gibi alanlarada girerek başarılı bir okul yönetim sistemi olmayı başarmıştır. ABC OYS komple bir sistemdir. Web sitesi ve mobil uygulama birbirine entegredir. ABC ile okulunuzu tek noktadan yönetmenin konforunu sizde yaşayın.

ABC Online Anket ile Kontrol Sizde

Online anket modülünü kullanan öğrenciler, anket yetkinliği kazanarak gelecekte profesyonel yaşamlarında fayda sağlar. Bir eğitimci olarak eğitim kurumları, öğrencilere bilimsel bir araştırma aracı kullanma fırsatı sunar. Öğrenciler okulda mutlu ve memnunlarsa, daha çok çalışma ve daha iyi sonuçlar elde etme eğilimindedirler.

Eğitimciler, akademik kurumun gelişim alanlarını keşfedebilir ve öğrencilerin öğrenme deneyimini geliştirebilir. Çevirimiçi anket modülünü kullanan kurumlar,  böylelikle personel için öğretim ortamını iyileştirebilir. Ebeveynler ayrıca eğitim kurumunun nasıl yönetildiğine ilişkin görüşlerini ve algılarını dile getirir ve iyileştirmeler önerir.

ABC’nin çevirimiçi anket programı araştırmacıların gerçek insanlardan toplanan gerçek verilere dayanır. Bu sayede analitiklere dayalı akıllı kararlar almasına yardımcı olur. İşte bu nedenle, ABC Anket Takip modülü öğretim kurumları tarafından en çok aranan özelliklere sahiptir.

abc okul yönetimi sistemi
abc okul yönetimi sistemi

Öğretmenler tarafından yürütülen araştırma çalışmalarının önemini biliyoruz. Bu yüzden online anket modülünde, anket sorularının sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur. Ayrıca, bir araştırma için anket sayısı ve yanıtlayıcı sayısı için belirlenmiş bir sınır yoktur. Böylelikle dilediğiniz hedef kitleleri özgürce kullanabilirsiniz.

ABC online anket makalemizi PDF versiyonunda okumak için tıklayınız.

ABC'yi Şimdi İndirin

App Store'den İndirin

Google Play'den İndirin

App Gallery'den İndirin