online anket

Online anket uygulaması, öğretmen, öğrenci veli gibi eğitim kurumuyla ilgili herkesi kapsamaktadır. Öğrencilerin çeşitli konu veya konularda doğru geri bildirim toplamanın hızlı ve akıllı bir yolu olarak tanımlanır.

Online anketler bir eğitim kurumunda yapılırsa geri bildirim toplamak için ebeveynleri de içerir. Bir anket platformunun benimsenmesi, okul, öğrenci ve velilerin düşüncelerini paylaşmalarına olanak tanıyarak eğitim kurumlarını başarıya götürür.

Eğitim kurumları, öğrenciler ve öğretmenler, bir online anket uygulaması avantajlarından yararlanır. Öğrenci açısından avantajları pek çoktur. Bir okul, online anket kazırlarken öğrenciler birincil odak noktasıdır. Örneğin öğrenciler araştırma projeleri, tezler ve tezler yürütmek için anket yazılımını kullanır.

Lise öğrencileri, araştırmalarını yürütmek için özellikle çok sağlam bir araca ihtiyaç duyarlar. Öğrencileri kâğıt anketler toplama zahmetinden kurtarır. Böylelikle “kötü veri” riskini ortadan kaldırır. Ayrıca daha basit veri analizini teşvik eder. ABC çevirimiçi anket uygulaması, yeni başlayanlar ve küçük çocuklar tarafından kullanılabilecek kadar kolaydır.

ABC'nin Profesyonel Modüllerini İnceleyin, Demo İsteyin!

ABC'nin kolay kullanımı ve profesyonel yapısı ile ön plana çıkan modüllerini buradan inceleyebilirsiniz. Demo isteyen okullarımıza online ve yerinde canlı demo yapıyoruz.

Öğrenci Kayıt Takip Programı

Öğrenci görüşmelerinin her aşaması kayıt altında

Haftalık Ders Programı

Haftalık ve günlük ders programı

Online Anket Takibi Hiç Bu Kadar Keyifli Olmamıştı

ABC online anket takibi ile öğrencilerin ve öğretmenlerin, memnuniyet ve performans düzeylerini sürekli olarak ölçersiniz. Toplanan verilerle, temel nedenleri belirler ve karşılaşılan sorunları ele alırlar. Öğretmenlere, öğrencilere ve velilere özel anketler hazırlayabilirsiniz.

ABC online anket uygulaması ile velilere yönelik tanıma anketi oluşturulabilirsiniz. Böylelikle ABC anket sonuçlarına göre velileri özel etkinliklerde bir araya getirebilirsiniz.

Somut bir öğrenci-öğretmen ilişkisinin örneği anketler olabilir. Çevirimiçi anketlerden alınan sonuçlara göre etkili öğretime katkıda bulunmuş olur. Okullarda ve üniversitelerde öğrencilerin başarısını artırır. Okullar, dersleriyle ilgili öğrenci geri bildirimi toplamak için çevrimiçi anketler kullanır. Öğretmenler, ders değerlendirmesinden ders dışı etkinliklere, fakülte memnuniyet düzeylerini ölçmeye kadar her alanda ABC anket modülünü kullanabilir.

ABC Online Anket ile Kontrol Sizde

Online anket modülünü kullanan öğrenciler, anket yetkinliği kazanarak gelecekte profesyonel yaşamlarında fayda sağlar. Bir eğitimci olarak eğitim kurumları, öğrencilere bilimsel bir araştırma aracı kullanma fırsatı sunar. Öğrenciler okulda mutlu ve memnunlarsa, daha çok çalışma ve daha iyi sonuçlar elde etme eğilimindedirler.

Eğitimciler, akademik kurumun gelişim alanlarını keşfedebilir ve öğrencilerin öğrenme deneyimini geliştirebilir. Çevirimiçi anket modülünü kullanan kurumlar,  böylelikle personel için öğretim ortamını iyileştirebilir. Ebeveynler ayrıca eğitim kurumunun nasıl yönetildiğine ilişkin görüşlerini ve algılarını dile getirir ve iyileştirmeler önerir.

ABC’nin çevirimiçi anket programı araştırmacıların gerçek insanlardan toplanan gerçek verilere dayanır. Bu sayede analitiklere dayalı akıllı kararlar almasına yardımcı olur. İşte bu nedenle, ABC Anket Takip modülü öğretim kurumları tarafından en çok aranan özelliklere sahiptir.

abc okul yönetimi sistemi
abc okul yönetimi sistemi

Öğretmenler tarafından yürütülen araştırma çalışmalarının önemini biliyoruz. Bu yüzden online anket modülünde, anket sorularının sayısında herhangi bir kısıtlama yoktur. Ayrıca, bir araştırma için anket sayısı ve yanıtlayıcı sayısı için belirlenmiş bir sınır yoktur. Böylelikle dilediğiniz hedef kitleleri özgürce kullanabilirsiniz.

ABC App Store
Mağazası

IOS işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
App Store'den İndirin

ABC Google Play
Mağazası

Android işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
Google Play'den İndirin