İlkokul yönetim yazılımı sistematik okullar, kolejler ve çeşitli eğitim kurumlarını yönetmek için mükemmel bir yoldur.

Okul yönetim programı, eğitim kurumlarında idari işlemleri kolaylaştırır. Genel olarak okul yöneticileri ve öğretmenler, öğrenciler ve veliler tarafından kullanılır.

İlkokul yönetim yazılımı, eğitim kuruluşlarının kurumsal kaynakları daha verimli bir şekilde kullanmanıza fayda sağlar. Bir okulun, kolejin veya okulun yöneticisi iseniz, okulunuzu otomatikleştirmek ve dijitalleştirilmiş hizmetlerin tüm avantajlarından faydalanmanızı destekler.

Okul içerisinde tüm bilgilere ulaşmak için pratik yapabileceğiniz çeşitli modüller vardır. Bunların arasında, okul yönetimi yazılımı artık tüm okul birimleri için önemli bir unsurdur. Yazılım, okulun genel üretkenliğini ve performansını geliştirmek için birçok okul işleminin dijitalleştirilmesine yardımcı olur.

İlkokul Yönetim Yazılımı Modüllerini İnceleyin, Demo İsteyin!

ABC'nin kolay kullanımı ve profesyonel yapısı ile ön plana çıkan İlkokul Yönetim Yazılımı modüllerini buradan inceleyebilirsiniz. Demo isteğinde bulunan okullarımıza modülleri ABC olarak online ve yerinde anlatıyoruz.

Ön Muhasebe Takibi

Ödemeler, taksitler, kayıtlar

Etüt Takip Programı

Öğrencilerin eksik konularını tespit edin, onları destekleyin.

İdari Birimler Açısından İlkokul Yönetim Programı

Bir ilkokul yönetim yazılımı, bir okulun ve öğrencilerin tüm yaşam döngüsünü yönetmek için tek platform diyebiliriz. Zaman çizelgesi, kabul, not defteri, ücret toplama, mesajlar, raporlar, kütüphane, ulaşım vb. Gibi çeşitli modüllerden oluşur.

Herhangi bir okulda, her bölüm birbiriyle ilişkilidir ve okulun düzgün işleyişi, her bölümün sorunsuz çalışmasına bağlıdır. Dokümantasyonun çoğu burada tamamlandığı için yönetimin sağlam bir veri akışına ihtiyacı vardır.

Geleneksel öğrenci verileri excel sayfalarında tutulur. Bu veriler zaman zaman deformasyona uğrayabilir. İlkokul yönetim Yazılımı ile kısa sürede kullanıma hazır bir biçimde basit ve erişilebilir bir biçimde iyi organize edilebilirsiniz.

İlkokul Yönetim Yazılımı Sizi Her Zaman Destekler

İlkokul yönetim programı ile eğitim kurumlarına akademisyenlerdeki, müfredat etkinliklerinde her öğrencinin ilerlemesini izlemede yardımcı olabilirsiniz.

Çevrimiçi ilkokul yönetim sistemi ile, okulun elde ettiği birçok operasyonel verimlilik vardır. Bunlardan en önemlileri, düşük maliyetli bakım hizmetleri, azaltılmış takip kadrosu, operasyonların otomasyonudur. Ayrıca, okul diğer stratejik görevlere odaklanmak için daha fazla zaman kazanır. Okulun birden fazla kampüsü varsa, bu bile sistem tarafından yönetilebilir.

Devam izleme modülleri ile okullar her öğretmenin ve diğer çalışanların tüm geçmişini alabilir. Kayıtlar aylık olarak oluşturulabilir, bu da kayıt hesaplanmasını çok kolaylaştırır. Tüm sistem çevrimiçi olduğundan, çevrimiçi kayıtlarla sonuçlanır.

İlkokul Yönetim sistemi ile öğrencilerin sınavlara daha iyi hazırlanmasını sağlayan bir modüle sahiptir. Sonunda, bir ilkokul yönetim sistemi ile öğrenci, öğretmen, veli verimliliği önemli ölçüde artırılır.

ABC App Store
Mağazası

IOS işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
App Store'den İndirin

ABC Google Play
Mağazası

Android işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
Google Play'den İndirin