lise yönetim yazılımı

Eğitim sistemi ile beraber okullar da gelişiyor. Dijital çağ ve modern teknolojilerle birlikte, okullar, eğitim kalitesini ve yönetim kolaylığını artırmaya yardımcı olan daha yeni yazılımları benimseyerek giderek daha dijital hale geliyor. ABC tarafından liselere yönelik olarak düşünülen lise yönetim yazılımı ve modülleri bu konuda eğitim kurumlarına inanılmaz rahatlıklar sağlıyor.

Öğrencilerin dersler bittikten sonra bile erişilebilen, eğitim ile ilgili her şeye hazırlanmalarına yardımcı olabilecek çevrimiçi gelişmeler artık birincil düzeyde önemli. Eğitim alanındaki tek gelişmede bu değil. Tartışmasız bir şekilde hem öğrenci hemde öğretmenlerin yardımcısı olan ABC lise yönetim yazılımı eğitim alanındaki gelişmeleri takip etmektedir. Özellikle öğretmen merkezli olan ABC, eğitim alanındaki tüm gelişmeleri öğretmenlerimizin hizmetine eksiksiz sunmaktadır. Öğretmenler ve İdare dahil olmak üzere okul personelinin okulun günlük işlerini eksiksiz kontrol etmek zorunda.

Eski zaman alıcı kuralların üstesinden gelmesine yardımcı olmak için lise yönetim yazılımı sizler için bir biçilmiş kaftan.

Lise yönetim programı bünyesinde yer alan ders programı sistemi hem öğretmenlere hem de ebeveynlere fayda sağlar. Üniversiteye hazırlığın son aşaması olan lise döneminde yazılım sayesinde tüm öğrencilere tek bir bildirim verilebilir. Böylelikle öğrenciler ek dershane veya ek eğitimlerini okul ile beraber çakışmasını önleyebilirler.

Lise Yönetim Yazılımı Modüllerini İnceleyin, Demo İsteyin!

ABC'nin kolay kullanımı ve profesyonel yapısı ile ön plana çıkan Lise Yönetim Yazılımına özel olarak bir araya getirilen modüllerini buradan inceleyebilirsiniz. Demo isteğinde bulunan okullarımıza modülleri ABC olarak online ve yerinde anlatıyoruz.

Sağlık Takip Programı

Sağlık verileri girişi

Duyuru Takip Programı

Anlık veya zamanlanmış duyurular

Lise Yönetim Yazılımı Her Zaman Yanınızda

Tam ergenlik çağında olan öğrenciler için Lise yönetim yazılımı, derse katılımın birçok yönünü kapsamaya izin verir. Bu yazılım, yoklama raporlarını ebeveynler ve öğretmenler için de cihazlarından erişilebilir hale getirir. Böylelikle program yardımı ile raporlar oluşturabilir ve önceki yoklama verilerini hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bu özellik, bir öğrencinin katılımını kolayca ve hatasız olarak kaydeder.

Öğrenci verilerinin güvenliği, operasyonel gizliliğin önemli bir yönüdür. Bu tür önlemlerin alınmaması ciddi veri kaybına neden olabilir. ABC Lise yönetim programı sayesinde güvenli bir şekilde saklandığından emin olabilirsiniz.

ABC Lise yönetim yazılımı ile planlanan sınavın detaylarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca, öğrencilerin anlık gelişimleri güncellenir. Böylece hem öğretmenler hemde öğrenciler için hızlı bir şekilde kullanılabilir hale gelir. Bu özellikler sayesinde öğrencilerin ilerlemesini analiz edebilir ve takip edebilirsiniz.

Öte yandan, öğretmenler, yönetimin değerlendirmeler yoluyla her sınıfın performansı için kapsamlı bir veri tabanına sahip olmasına yardımcı olur. Lise yönetim programı vasıtası ile daha yüksek bir başarı yüzdesi sağlamak için ülke geneli sınavlar gibi önemli sınavların verilerini de değerlendirebilirler.

ABC App Store
Mağazası

IOS işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
App Store'den İndirin

ABC Google Play
Mağazası

Android işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
Google Play'den İndirin