lise yönetim yazılımı

Eğitim sistemi ile beraber okullar da gelişiyor. Dijital çağ ve modern teknolojilerle birlikte, okullar, eğitim kalitesini ve yönetim kolaylığını artırmaya yardımcı olan daha yeni yazılımları benimseyerek giderek daha dijital hale geliyor. ABC tarafından liselere yönelik olarak düşünülen lise yönetim yazılımı ve modülleri bu konuda eğitim kurumlarına inanılmaz rahatlıklar sağlıyor.

ABC Modül Tanıtımı

Size Özel Tanıtım!

ABC Lise Yönetim Yazılımı, uzman kadroların yönergeleri ve kullanıcı geri bildirimleriyle geliştirildi. Size de ABC'yi tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Tanıtım İçin Tıklayın

Lise yönetim yazılımı, okul idaresinin öğrenci, öğretmen, veli ve diğer personel bilgilerini yönetmesine yardımcı olan bir programdır. Bu yazılım, öğrenci kayıtları, ders seçimleri, not girişi, devamsızlık takibi, öğretmen atamaları, bütçe takibi gibi birçok farklı işlevi yerine getirebilir.

Lise yönetim yazılımları genellikle bulut tabanlıdır ve web tarayıcısı üzerinden erişilebilir. Bu sayede okul yönetimi, bilgisayarlarına herhangi bir yazılım kurulumu yapmadan sisteme erişebilir ve verileri herhangi bir yerden güncelleyebilir.

Lise yönetim yazılımları, okul yönetiminin verileri güncellemesine ve bu verileri analiz etmesine olanak tanır. Bu da okul yönetiminin öğrenci başarısını takip etmesine ve öğrenci performansını iyileştirmek için gerekli değişiklikleri yapmasına yardımcı olur.

Bunun yanı sıra, lise yönetim yazılımı, öğrencilerin ders seçimlerini yapmalarına ve notlarına erişmelerine de olanak tanır. Veliler de çocuklarının okul performanslarını takip edebilir ve öğretmenlerle iletişim kurabilirler.

Lise Yönetim Yazılımını Kimler Kullanabilir?

Öğretmen ve Yöneticiler

ABC Lise Yönetim Yazılımı komple çözümler sunar. Öğretmenler öğrencilerini takip eder, raporlarla öğrenci gelişim grafiklerini çıkarırlar. Yöneticiler ise kurumlarının öne çıkan veya geliştirilmesi gereken noktalarını tespit ederler.

Veli ve Öğrenciler

Velilerin öğrenci takibini yapmak için ABC mobil uygulamadan öğrenci takiplerini yaparlar. Öğrenciler ise yine mobil uygulama üzerinden kendi gelişimlerini, ödevlerini, sınav sonuçlarını, kazanımlarını vb takip ederler.

ABC Lise Yönetim Yazılımı Nedir?

Öğrencilerin dersler bittikten sonra bile erişilebilen, eğitim ile ilgili her şeye hazırlanmalarına yardımcı olabilecek çevrimiçi gelişmeler artık birincil düzeyde önemli. Eğitim alanındaki tek gelişmede bu değil. Tartışmasız bir şekilde hem öğrenci hemde öğretmenlerin yardımcısı olan ABC okul yönetim yazılımı eğitim alanındaki gelişmeleri takip etmektedir. Özellikle öğretmen merkezli olan ABC, eğitim alanındaki tüm gelişmeleri öğretmenlerimizin hizmetine eksiksiz sunmaktadır. Öğretmenler ve İdare dahil olmak üzere okul personelinin okulun günlük işlerini eksiksiz kontrol etmek zorunda.

Eski zaman alıcı kuralların üstesinden gelmesine yardımcı olmak için lise yönetim yazılımı sizler için bir biçilmiş kaftan.

Lise yönetim programı bünyesinde yer alan ders programı sistemi hem öğretmenlere hem de ebeveynlere fayda sağlar. Üniversiteye hazırlığın son aşaması olan lise döneminde yazılım sayesinde tüm öğrencilere tek bir bildirim verilebilir. Böylelikle öğrenciler ek dershane veya ek eğitimlerini okul ile beraber çakışmasını önleyebilirler.

Lise Yönetim Yazılımı Her Zaman Yanınızda

Tam ergenlik çağında olan öğrenciler için Lise yönetim yazılımı, derse katılımın birçok yönünü kapsamaya izin verir. Bu yazılım, yoklama raporlarını ebeveynler ve öğretmenler için de cihazlarından erişilebilir hale getirir. Böylelikle program yardımı ile raporlar oluşturabilir ve önceki yoklama verilerini hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bu özellik, bir öğrencinin katılımını kolayca ve hatasız olarak kaydeder.

Öğrenci verilerinin güvenliği, operasyonel gizliliğin önemli bir yönüdür. Bu tür önlemlerin alınmaması ciddi veri kaybına neden olabilir. ABC Lise yönetim programı sayesinde güvenli bir şekilde saklandığından emin olabilirsiniz.

ABC Lise yönetim yazılımı ile planlanan sınavın detaylarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca, öğrencilerin anlık gelişimleri güncellenir. Böylece hem öğretmenler hemde öğrenciler için hızlı bir şekilde kullanılabilir hale gelir. Bu özellikler sayesinde öğrencilerin ilerlemesini analiz edebilir ve takip edebilirsiniz.

Öte yandan, öğretmenler, yönetimin değerlendirmeler yoluyla her sınıfın performansı için kapsamlı bir veri tabanına sahip olmasına yardımcı olur. Lise yönetim programı vasıtası ile daha yüksek bir başarı yüzdesi sağlamak için ülke geneli sınavlar gibi önemli sınavların verilerini de değerlendirebilirler.

Okul Yönetim Sistemi

Öğretmen merkezli yapısı ile kullanıcıların gözdesi olan, modern arayüzü, kullanım kolaylığı, yenilikçi yapısı ile tüm okul kademelerinde kullanılan ABC Okul Yönetim Sistemi standartları yukarılara taşıyor. ABC OYS komple bir sistemdir ve yoklama takibi ABC’de çok pratiktir. Aynı zamanda tamda olması gerektiği gibi web sitesi ve mobil uygulama birbirine entegredir.

Şimdi ABC ile okulunuzu tek noktadan yönetmenin konforunu sizde yaşayın!

ABC'yi Şimdi İndirin

App Store'den İndirin

Google Play'den İndirin

App Gallery'den İndirin