lise yönetim yazılımı

Eğitim sistemi ile beraber okullar da gelişiyor. Dijital çağ ve modern teknolojilerle birlikte, okullar, eğitim kalitesini ve yönetim kolaylığını artırmaya yardımcı olan daha yeni yazılımları benimseyerek giderek daha dijital hale geliyor. ABC tarafından liselere yönelik olarak düşünülen lise yönetim yazılımı ve modülleri bu konuda eğitim kurumlarına inanılmaz rahatlıklar sağlıyor.

Lise Yönetim Yazılımını Kimler Kullanabilir?

Öğretmen ve Yöneticiler

ABC Lise Yönetim Yazılımı komple çözümler sunar. Öğretmenler öğrencilerini takip eder, raporlarla öğrenci gelişim grafiklerini çıkarırlar. Yöneticiler ise kurumlarının öne çıkan veya geliştirilmesi gereken noktalarını tespit ederler.

Veli ve Öğrenciler

Velilerin öğrenci takibini yapmak için ABC mobil uygulamadan öğrenci takiplerini yaparlar. Öğrenciler ise yine mobil uygulama üzerinden kendi gelişimlerini, ödevlerini, sınav sonuçlarını, kazanımlarını vb takip ederler.

mobilabc2

ABC'yi İnceleyin

Profesyonel eğitimcilerin yönergeleri, velilerin istekleri ve öğrenci gelişim takibi ön planda tutularak sürekli geliştirilen ABC'yi inceleyin.

Şimdi İncelemek İstiyorum

ABC Lise Yönetim Yazılımı Nedir?

Öğrencilerin dersler bittikten sonra bile erişilebilen, eğitim ile ilgili her şeye hazırlanmalarına yardımcı olabilecek çevrimiçi gelişmeler artık birincil düzeyde önemli. Eğitim alanındaki tek gelişmede bu değil. Tartışmasız bir şekilde hem öğrenci hemde öğretmenlerin yardımcısı olan ABC lise yönetim yazılımı eğitim alanındaki gelişmeleri takip etmektedir. Özellikle öğretmen merkezli olan ABC, eğitim alanındaki tüm gelişmeleri öğretmenlerimizin hizmetine eksiksiz sunmaktadır. Öğretmenler ve İdare dahil olmak üzere okul personelinin okulun günlük işlerini eksiksiz kontrol etmek zorunda.

Eski zaman alıcı kuralların üstesinden gelmesine yardımcı olmak için lise yönetim yazılımı sizler için bir biçilmiş kaftan.

Lise yönetim programı bünyesinde yer alan ders programı sistemi hem öğretmenlere hem de ebeveynlere fayda sağlar. Üniversiteye hazırlığın son aşaması olan lise döneminde yazılım sayesinde tüm öğrencilere tek bir bildirim verilebilir. Böylelikle öğrenciler ek dershane veya ek eğitimlerini okul ile beraber çakışmasını önleyebilirler.

Lise Yönetim Yazılımı Her Zaman Yanınızda

Tam ergenlik çağında olan öğrenciler için Lise yönetim yazılımı, derse katılımın birçok yönünü kapsamaya izin verir. Bu yazılım, yoklama raporlarını ebeveynler ve öğretmenler için de cihazlarından erişilebilir hale getirir. Böylelikle program yardımı ile raporlar oluşturabilir ve önceki yoklama verilerini hızlı bir şekilde alabilirsiniz. Bu özellik, bir öğrencinin katılımını kolayca ve hatasız olarak kaydeder.

Öğrenci verilerinin güvenliği, operasyonel gizliliğin önemli bir yönüdür. Bu tür önlemlerin alınmaması ciddi veri kaybına neden olabilir. ABC Lise yönetim programı sayesinde güvenli bir şekilde saklandığından emin olabilirsiniz.

ABC Lise yönetim yazılımı ile planlanan sınavın detaylarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca, öğrencilerin anlık gelişimleri güncellenir. Böylece hem öğretmenler hemde öğrenciler için hızlı bir şekilde kullanılabilir hale gelir. Bu özellikler sayesinde öğrencilerin ilerlemesini analiz edebilir ve takip edebilirsiniz.

Öte yandan, öğretmenler, yönetimin değerlendirmeler yoluyla her sınıfın performansı için kapsamlı bir veri tabanına sahip olmasına yardımcı olur. Lise yönetim programı vasıtası ile daha yüksek bir başarı yüzdesi sağlamak için ülke geneli sınavlar gibi önemli sınavların verilerini de değerlendirebilirler.

Kullanıcılar bunları da inceledi

Okul Yönetim Sistemi

Öğretmen merkezli yapısı ile kullanıcıların gözdesi olan, modern arayüzü, kullanım kolaylığı, yenilikçi yapısı ile tüm okul kademelerinde kullanılan ABC Okul Yönetim Sistemi standartları yukarılara taşıyor. ABC OYS komple bir sistemdir ve yoklama takibi ABC’de çok pratiktir. Aynı zamanda tamda olması gerektiği gibi web sitesi ve mobil uygulama birbirine entegredir.

Şimdi ABC ile okulunuzu tek noktadan yönetmenin konforunu sizde yaşayın!

Okul Bilgi Sistemi

Okul Bilgi Sistemi

Okul bilgi sistemi, bilgi akışının çok hızlı yaşandığı günümüzde eğitim sektörüde bu durumdan etkilenmemesi için en önemli görevi üstlenen yazılımlardır.

Bir okulun kurulumunu tamamladıktan sonraki ilk araştırdığı konu kaliteli, velilerinin memnun kalacağı, öğretmenlerin ise zamanlarını çok almadan hızlıca işlemlerini yaptıkları, mobil alt yapısı olan bir okul bilgi sistemi olmaktadır.

Okuldaki öğrencilerin, velilerin öğretmenlerin ve yöneticilerin sürekli bir bilgi akışı içinde olduğunu düşündüğümüzde okul bilgi sistemi oldukça önem arz etmektedir.

Profesyonel bir okul bilgi sistemi ile kurumunuzu diğer okullara göre bir adım öne çıkarabilirsiniz. ABC Okul Bilgi Sistemi ile okul, veli ve öğrenci iletişimini güçlendirin. ABC OBS, okulunuzun prestijini artırır, öğretmenlere yardımcı olur.

Okul Yönetim Yazılımı

Okul Yönetim Yazılımı

Tüm eğitim kurumlarında ve en çok da özel eğitim kurumlarında öğrencinin, velinin, öğretmen, personel, yönetici yani komple bir okulun eksiksiz bir işleyiş içinde olması gerekmektedir. Okul yönetim yazılımı kurumlardaki tüm kullanıcıların birbiri ile ilgili iletişimi bir düzene koyarken aynı zamanda da okuldaki tüm kullanıcılar arasındaki bilgi akışını sağlamaktadır.

Başarılı bir okulda, okul yöneticilerinin okuldaki tüm işleyişi, öğretmenlerin sınıflarındaki öğrencileri ve velilerini, velilerin öğrencileri ile ilgili her şeyi öğrencilerin ise dersleri ile ilgili sorumluluklarını düzenli takip etmeleri gerekmektedir.

Çıkacak eksiklikler anında tespit edilerek çözüm üretilmelidir. Okul yönetim yazılımı bir okulun en önemli yardımcısıdır. Okul içi bilgilendirme, veli bilgilendirmesi, öğrenci takibi gibi en kritik yönetim süreçlerini üstlenir.

Öğrenci Takip Sistemi

Öğrenci Takip Sistemi

Öğrencilerin akademik gelişiminde öğretmenleri ve velileri tarafından takip edilmeleri önemli bir konudur. Eğitim yılı içerisinde öğrenciler motivasyon kayıpları yaşayabilmektedirler. Motivasyon düşüklüğü yaşamaya başlayan öğrencileri ise iyi bir öğrenci takip sistemi vasıtasıyla kolaylıkla tespit edilebilir.

ABC Öğrenci Takip Sistemi ile öğretmenlerin ebeveynler ile anlık olarak iletişime geçmesini sağlayarak hatırlatmaların, etkinliklerin ve faaliyetlerin gerçekleştirilmesinde çok önemli katkı sağlar. Böylelikle gerçek başarıya etkili ve hızlı ulaşabilirsiniz.

Verilen testlerin, ödevlerin, işlenen konuların ve daha birçok bilginin veri olarak girilmesi ABC Öğrenci Takip Sisteminin en önemli özellikleri arasındadır.

Veli Bilgilendirme Sistemi

Veli Bilgilendirme Sistemi

Veli bilgilendirme sistemi ile veliler; öğrencilerinin okulda neler yaptığını, akademik gelişimlerinin seviyesini, arkadaşları ile sosyal ilişkilerini sorunsuz bir şekilde öğrenmektedir.

Veliler de oluşan bu bilgi ihtiyacı ise okul yönetimlerinde velilerin bilgilendirilmesi konusunu ön plana almalarını zorunlu kılmıştır. Veliler okullarından paylaşılan duyurular, öğretmenlerin verdiği ödevleri, değerlendirmelerini, yoklama durumlarını sınav takibini, öğrencileri hakkındaki öğretmen görüşlerini vb. profesyonel bir veli bilgilendirme sistemi ile takip edebilirler.

ABC, okul ile veliler öğrencisi hakkında Veli Bilgilendirme Sistemi, öğrencilerinin son durumlarını 7 gün / 24 saat aktif olarak takip etmektedir. Ailelerin çocuğu ile ilgili bilgilere anında ulaşma imkânı sağlar. Okulda öğretmenler tarafından verilen ödevleri, duyuruları, testleri, kitapları, alınan yoklama sonuçları gibi modüler olan tüm aktiviteleri ABC üzerinden takip edebilmektedirler.

Böylelikle velilerin dönemsel olarak ortak kaygısı olan çocuğum okulda mı, çocuğum okulu ile ilgilimi sorusuna, ABC Veli Bilgilendirme Sistemi ile anlık olarak yanıt bulabilirler.

ABC Mobil Uygulama

ABC Okul Yönetim Sistemi mobil uygulama omurgası üzerine inşa edilmiştir. Sade ve ergonomiyi ön plana alan tasarımları ile kullanıcılarından yüksek puanlar alan ABC Mobil uygulamasını aşağıdaki mağazalardan indirebilirsiniz.

abc şimdi okulunuzda