akademik takvim programı

Akademik takvim, eğitim kurumlarının farklı ders ve gruplardaki tüm öğrenci ve velilerle iş birliği ve iletişim kurması açısından çok önemlidir. ABC Akademik takvim programı, akademik ve idari faaliyetlerin planlanmasında öğretim üyeleri ve kurum yönetiminin bir iletişim aracı olarak çalışır.

Her yıl kurumda öğrenim gören öğrenci sayısı arttıkça tek bir akademik takvim programı olması ve doğru uygulanması önemlidir. Akademik takvim yönetimi, farklı tarihlere eşlenmiş etkinliklerin listesini içeren kolay bir programdır.

ABC Akademik takvimin planlanma şekli önemlidir. Akademik hedeflerde ve eğitim kurumlarının iş hedeflerinde sonuç üzerinde büyük bir etkiye sahip olacaktır.

ABC Akademik takvim kavramı, okullar ve etüt merkezleri için büyük ölçüde değişir. Meb’e bağlı kurumlar, tam bir akademik yıl için dönemler ve günler etrafında planlanır. Öğrencilerin başlangıcı, sınavlar, tatiller ve önemli olaylar gibi çeşitli etkinlikler akademik takvime önceden eklenebilir. Bu sayede fakülte çeşitli zaman çizelgeleri şeklinde diğer çizelgeleme araçlarını hazırlamaya başlayabilir. Akademik takvim, tüm eğitim kurumu için dönüm noktası planlama sistemidir.

Akademik Takvim Programı Modüllerini İnceleyin, Demo İsteyin!

ABC'nin kolay kullanımı ve profesyonel yapısı ile ön plana çıkan Akademik Takvim modüllerini buradan inceleyebilirsiniz. Demo isteğinde bulunan okullarımıza modülleri ABC olarak online ve yerinde anlatıyoruz.

Yemek Takip Programı

Haftalık yemek listesi

Ölçme Değerlendirme Takibi

Sınavlar, değerlendirmeler, kazanımlar

Akademik Takvim ABC ile Her Zaman Yanınızda

ABC Akademik takvime eklenecek anlık bir sınav tarihi, ani tatil gibi herhangi bir değişiklik yapılabilirsiniz. Başka bir deyişle Anlık değişimler ABC Akademik takvimde öğrenci ve velilere anlık olarak iletilebilirsiniz.

Dijitalleştirmenin faydalarını akademik takvimlerin tüm kullanıcılarına olduğu kadar yaratıcılarına da getirebilecek ABC Akademik Takvim otomasyon yazılımı mevcuttur. Aynı zamanda ABC Akademik Takvim Programı ile tatiller, sınavlar vb. gibi önemli olayları yönetebilirsiniz.

ABC Akademik Takvim Programı, kurumun akademik takvimlerini ve zaman çizelgelerini yapılandırmak ve çalıştırmak için çeşitli modüller içerir. Tüm öğrenciler ve öğretmenler için ortak olan veya gruplara veya sınıflara özel bir etkinlik oluşturabilirsiniz. Etkinlikler takvimde oluşturulduktan veya otomatik olarak doldurabilirsiniz. Veliler, öğrenciler ve öğretmenler gibi diğer kullanıcılar bunu panolarından görüntüleyebilirsiniz.

ABC Akademik Takvimin Faydaları

Entegre bir SMS paketi varsa, olaylarla ilgili SMS bildirimi anlık olarak gönderilebilir. Ayrıca, ABC mobil uygulama yüklenirse, bir etkinlikle bağlantılı tüm kullanıcılar bir anında iletme bildirimi alır.

ABC akademik takvim yönetim sistemi, kullanıcılara birçok konuda yardımcı olur. Özellikle öğretmenlere, idari birime, velilere ve öğrencilere ayrıcalıklarına göre takvime erişim verilmesi. Böylelikle her birey kendisine göre yardımcı olabilecek planlamaları inceleyebilirsiniz.

Planlanan veli-öğretmen toplantılarının takibi sayesinde öğretmenler ve veliler arasında sürekli bir diyalog aktif hale gelir. Özellikle her yerden, her zaman ABC akademik takvime erişim sağlayabilirsiniz.

ABC akademik takvim programı her zaman sizi iletiye taşır. Sınavlar hakkında öğrenci ve velilere önceden bilgi verildiği için öğrencilerin akademik performanslarını arttırabilirsiniz. Bu sayede öğrenci ve öğretmenlerin başarısı artarak ilerleyecektir.

Öğrenci ve öğretmenler arasında eklenen etkinlikler sayesinde önceden hazırlık yapılması gereken tüm işlere her birey entegre olacaktır.

ABC akademik takvimde sınırsız düzenleme yapabilirsiniz. ABC akademik takvime erişen yüzbinlerce kullanıcı göz önüne alınmaktadır. Düzenleme ve revizyonların yetki alanlarını dilediğiniz yetkiliye iletebilirsiniz.

ABC App Store
Mağazası

IOS işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
App Store'den İndirin

ABC Google Play
Mağazası

Android işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
Google Play'den İndirin