Tüm kullanıcılar için ABC Okul Yönetim Sistemi

İdareci, öğrenci ve veliyi tek bir uygulama üzerinde bir arada buluşturur. ABC Okul Yönetim Sistemi; işletim sistemi veya cihaz ayrımı yapmaksızın sorunsuzca hizmet sunulmasını sağlar.

okul yönetim sistemi

ABC kapsamlı bir ar-ge çalışması sonrasın da ABC Okul Yazılımını, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını ve memnuniyet kıstaslarını düşünerek geliştirdi, hizmetinize sundu.

Uzun zamandır eğitim sektörünün farklı kademelerinde hizmet veren kurucu ekibimiz; okul yönetimi, öğrenci ve veli arasındaki koordinasyonla, uygulama metotları arasındaki aksaklıkları tamamen gidermek maksadıyla, 2015 yılında aldığı karar ile birlikte ABC OKUL YÖNETİM SİSTEMİ markasını oluşturmuştur.

Alanında etkin rehber öğretmenlerle birlikte hareket eden ABC, eğitim teknolojileri destek yazılımları geliştirmeye başladı. O dönem alınan bu kararda ülkemizin eğitim konusunda sürdürülebilir teknolojik altyapı hizmetlerinin, gelişmiş ülkelerdeki kadar yeterli olmayışı yatıyordu.

Okul yönetimi ile öğrenci/veli takip süreçlerinin eski metotlarla devamlılığı, teknoloji çağında olduğumuz döneme ayak uyduramayışı ve sahiplendiğimiz kurum vizyonu, bizi yazılım adına tüm süreçleriyle, okul yönetim, takip sistemleri içerisindeki ihtiyaçları gidermeye yöneltti.

ABC kapsamlı bir ar-ge çalışması sonrasın da ABC Okul Yazılımını, kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını ve memnuniyet kıstaslarını düşünerek geliştirdi, hizmetinize sundu.

ABC Okul Yönetim Sistemi, birleştirilmiş yönetimsel ekosistem hizmetlerini, üyelerine eş zamanlı ve ergonomik şekilde kullanım yeteneği sağlamakta, kurum üzerinde taşıdığı koordine performans özelliklerini en üst düzeyde paydaşlarına ilelebet sunmayı hedeflemektedir.

Geldiğimiz noktada ise, ABC markası sürdürülebilir hizmet politikasını ve kullanıcı gizliliğini ön planda tutan, müşterilerine kullanım esnasında esnek hareket yeteneği sunabilen, geçmişi filtreleyen, çalışma takvimini dilediğinizce planlayabileceğiniz konforlu bir yazılımı, kolaylıkla, en hızlı şekilde size sunabilmektedir.