davranış takip programı

ABC Davranış Takip Programı, öğrenci davranışlarını kayıt altına almak için öğretmenelere inanılmaz derecede kolaylıklar sağlar. ABC öğrenci ve veliler için önemli olan davranışları kaydetmenin önündeki engelleri kaldırır.

Davranış Takip Programı, ödülleri ve yaptırımları tutarlı ve adil bir şekilde uygulamanıza yardımcı olur. Öğrencilerin davranışlarını, etkili bir şekilde planlamanıza, politikanızı iyileştirmenize fayda sağlar.

Okulunuzun davranış politikasını okul genelinde uygulamak bazen yıpratabilir. Personele gruplar ve bireyler için ödülleri ve takipleri çevrimiçi olarak hızlı ve kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz.

Özellikle anaokul ve ilkokul kademesinde kullandığınız Davranış Takip Sistemi ile olumlu davranışları ödüllendirmek ve düşük düzeydeki aksaklıkları belirlemek mümkündür. Birçok okul davranış politikasında temel öncelikler olarak davranış takipleri sayılmaktadır.

Davranış Takip Programı Modüllerini İnceleyin, Demo İsteyin!

ABC'nin kolay kullanımı ve profesyonel yapısı ile ön plana çıkan Davranış Takip Programı modüllerini buradan inceleyebilirsiniz. Demo isteğinde bulunan okullarımıza modülleri ABC olarak online ve yerinde anlatıyoruz.

Soru Bankası Takip Programı

Çözülen testler, soru adetleri ve soru bankası takibi

Haftalık Ders Programı

Haftalık ve günlük ders programı

Davranış Takip Programının Faydaları

Öğrencileri ve velileri, öğrencinin okuldaki davranış seçimleri hakkında sürekli takip edebilirsiniz. ABC Davranış Takip Programı ile ister bireysel bir olay ister tüm sınıfın genelini takip edebilirsiniz.

Öğretmenler, katılım, değerlendirme ve ev ödevlerini kaydetmek için kullandıkları aynı sistemde davranışları kaydedebilir ve yönetebilir. ABC Davranış Takip Programı sayesinde öğrenci takibi artık çok konforlu hale geliyor.

Öğrenci davranışları karşısında tutulan notları anlık olarak güncelleyebilirsiniz. Böylelikle etkisini planlamaya ve izlemeye yardımcınız olmaktadır.

Konu ve olay türüne göre, bireysel bir öğrenci için davranış eğilimlerini ve olaylarını görmek için ayrıntılı inceleyebilirsiniz. ABC Davranış Takip Programı sayesinde analizlerinizi paylaşabilirsiniz.

ABC Davranış Takip sistemi sayesinde ebeveynleri bilgilendirebilirsiniz. Bu sayede çocuklarının okuldaki davranış seçimleri hakkında bilgi paylaşımında bulunabilirsiniz.

Öğrencilerin zaman içindeki eğilimleri sürekli olarak değişmektedir. Bu yüzden türe ve konuya göre davranış özetleri, kalıpları ABC Davranış takip sistemi ile oluşturabilirsiniz.

Sınıf ve okulunuzdaki öğrencilerin davranışlarını desteklemek için günlük veya haftalık davranış özeti e-postaları gönderebilirsiniz. ABC Davranış Takip Sistemi ile raporlarınızı okul yönetimine sunmanız oldukça kolay olacaktır.

Davranış Takip Programı Veli Dostudur

ABC’yi kullanan kurumlar, öğrencileri kendi ana sayfaları veya Mobil Uygulamamız aracılığıyla davranışlarına erişmeye teşvik ederler. Böylece öğrencilerinize bağımsızlığı ve sorumluluğu teşvik edebilirsiniz. Böylelikle kendi gelişimini takip eden öğrenciler gelişmelerinin farkında olacaklardır.

Ebeveynlerin davranış ve kazanım arasındaki bağlantıyı anlamasına yardımcı olun. Davranışları ve kazanımları arttıkça birbiri ile olan ilişkileri de arttırmanız fayda sağlayacaktır. Bu sebeple ABC Davranış Takip programı veli dostu bir uygulamadır.

Her bir olay türüne uygun yanıtlar konusunda rehberlik edebilirsiniz. Okul personeli arasında ve zaman içinde tutarlılığı teşvik edebilirsiniz. ABC Davranış Takip Sistemi ile öğrencilerin ev ödevi, kısa sınavlar ve değerlendirme sonuçları gibi öğrenme kaynaklarına erişmesine olanak tanır. Öğretmenlerin davranış takibini, çalışmalarını ve notlar veya yorumlar gibi geri bildirimleri öğrencilerle paylaşmasını kolaylaştırır.

Takip Programı içerisinde Takip hizmetleri, özel eğitim hizmetleri baz alınır. Sınıf öğretmenlerinin görev aldığı komisyon ve komisyondaki görevleri, servisin dosyalama sistemi detayları eklenebilir. Okulların ihtiyaçları doğrultusunda rehberlik öğretmenleri farklı formlar da geliştirip, kullanabilirler.

ABC App Store
Mağazası

IOS işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
App Store'den İndirin

ABC Google Play
Mağazası

Android işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
Google Play'den İndirin