dershane muhasebe programı

Dershane muhasebe programı, ücretlerin hesaplanmasından, ekleme ve kesintilerin muhasebeleştirilmesinden, son ödeme bildiriminden, ücret ödeme portallarından ve e- ücret makbuzunun oluşturulmasından uçtan uca ücret ödeme döngüsünü yönetir.

ABC Modül Tanıtımı

Size Özel Tanıtım!

ABC Dershane Muhasebe Programı, uzman kadroların yönergeleri ve kullanıcı geri bildirimleriyle geliştirildi. Size de ABC'yi tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Tanıtım İçin Tıklayın

ABC Ön Muhasebe Modülü, veliler için ücret ödeme ve yönetim için bakiye toplama sürecinin güvenli, emniyetli ve sorunsuz bir deneyim olarak kalmasını sağlar. Ayrıca, tüm bu hassas finansal işlemlerin yönetimi için devam eden bir kaydın tutulmasını da otomatik olarak sağlar.

Dershane Muhasebe Programını Kimler Kullanabilir?

Öğretmen ve Yöneticiler

ABC Dershane Takip Programı komple çözümler sunar. Öğretmenler öğrencilerini takip eder, raporlarla öğrenci gelişim grafiklerini çıkarırlar. Yöneticiler ise kurumlarının öne çıkan veya geliştirilmesi gereken noktalarını tespit ederler.

Veli ve Öğrenciler

Velilerin öğrenci takibini yapmak için ABC mobil uygulamadan öğrenci takiplerini yaparlar. Öğrenciler ise yine mobil uygulama üzerinden kendi gelişimlerini, ödevlerini, sınav sonuçlarını, kazanımlarını vb takip ederler.

ABC Dershane Muhasebe Programı ile yapabileceğiniz önemli önemli başlıkları buradan inceleyebilirsiniz. Profesyonel ve gerçek bir mobil uygulama olan (Android, IOS, Harmony) ABC Dershane Muhasebe Programı’nın tüm özelliklerini incelemek ve öğrenmek için tanıtım isteğinde buluna bilirsiniz.

ABC Dershane Muhasebe Programı İle Neler Yapabilirsiniz?

Dershane muhasebe programı yükleme

Ücret oluşturma ve ödeme, herhangi bir eğitim kurumu için temel bir süreçtir, çünkü kendisi alt satırla ilgilenir. Dershane muhasebe programı tüm bu süreci otomatikleştirip dijitalleştirerek, insan kaynaklı hata oranlarını düşürerek veliler ve yönetim için süreçlerin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesini sağlar. Veliler, ücret ödemelerini tamamlamaları için zamanında hatırlatıcılar alır ve ödemeyi istedikleri zaman istedikleri yerden ve herhangi bir cihazdan yapabilirler.

Dershane yönetimi için, süreci otomatikleştirmek, hata oranını azaltır ve ücret ödemesinin tahsilat ve makbuz oluşturma açısından sorunsuz bir süreç olmasını sağlarken, aynı zamanda eğitim kurumlarında ön muhasebe personeline daha az bağımlılık sayesinde personel maliyetlerini de düşürür.

Dershane muhasebe programı özellikleri

Dershane muhasebe programı, veliler ve okul yönetimi için tüm ücret sürecini de otomatikleştirir. Eğitim kurumu üzerindeki zaman ve iş yükünü azaltmak için mevcut süreçleri online olarak otomatikleştirir. Dijitalleşme haricinde kolaylık ve şeffaflık sağlayan dershane muhasebe programında, raporlama gibi süreç sonrasını da düzenleyen bir çok özelliğe sahiptir.

Birden Fazla Hesap Yönetimi

Online ücret yönetim sistemi, kullanıcılara bakiye ve ödemeleri farklı hesap başlıklarına göre gruplandırma olanağı verir. Bu özellik, muhasebe sürecini kolaylaştırmak için gerçekten önemli bir fırsattır. İlgili öğrencinin standart eğitim ücreti haricindeki etkinlik ücretleri ve spor kursu gibi farklı bakiyeler de aynı muhasebe ekranından yönetilebilmekledir. Ücret raporları ayrıca, kullanıcılara hesapları seçenekler haline filtreleme seçeneği sunarak, finansal raporları incelemek isteyen kullanıcılar için uçtan uca bir deneyim haline getirir.

Dijital Makbuz Özelliği

Ücret makbuzları, dershane muhasebe programı içerisinde de ücret ödeme sürecinin kapandığını gösteren herhangi bir ücret ödeme sürecinin son ve önemli bir aşamasıdır. Bu makbuzlar kurum için bir gösterge olarak gereklidir, ancak veliler için makbuzun anlamı çok daha önemlidir. Eğitim ücretinin ödenmiştir ibaresini taşıyan bu makbuz Dershane öğrenci aidat takip programı içerisinde işlem sonunda velinin iletişim adreslerine onaylı olarak gönderimi otomatik gerçekleşmektedir.

Ancak, bu dershane yazılımı ile kullanıcılar, farklı ücretleri, ait oldukları hesaplara, farklı makbuz sıralarına ve başlık tasarımlarına göre ödemelerini gruplayabilir. Bu özel ücret makbuzları, ücret makbuzu oluşturma süreçleri ve belirli ihtiyaçları karşılamak için özelleştirilmiş tasarımlar düşünülerek hazırlanmıştır.

Muhasebe İndirim Yazılımı

Devam eden eğitim süreci içerisinde burslar vb bakiye etkileyen öğrenci indirimleri söz konusu olabilmektedir. Bu indirimler çoğunlukla bireysel olabilir ve zamandan zamana ve öğrenciden öğrenciye değişiklik gösterebilir. Bu nedenle, okulların tüm indirimlerin kapsamlı e güncel bir listeye sahip olması gerekir.

Dershane öğrenci aidat takip programı, İndirimler, farklı ücret kategorileri altında uygulanan tüm indirimleri listeleyen özel bir kategoridir. Bir ücret oluştururken, parçalı işlemler yapmanın karmaşıklığını ve karışıklığını önlemek için mevcut indirimleri Ana İndirimlere bağlayarak uygulamak kolaylık sağlamaktadır.

Dershane yazılımı bu iş için mükemmeldir. Özellikle tüm sınıflar, departmanlar veya hesap grupları için toplu makbuz üretimi için de geçerlidir. Ücret yönetimi yazılımı, dershanenin mali yükünü kolayca kaldırabilir, ancak belirli bir hesap veya departman veya gruptaki tüm öğrenciler için ilgili ücretler uygulandığında her tahsilat için belirli makbuz numaraları oluşturarak uygulama kayıtları tutabilir. Bu, ücretler aynıyken ve bir grup halinde toplanırken, tüm mali kayıtların doğru ve temiz kalmasını sağlamak için bireysel kayıtların tutulduğu anlamına gelir.

ABC Ön Muhasebe Modülü Çok Pratik!

ABC Okul Yönetim Sistemi, okulların mali işlerini takip etmelerine yardımcı olan ön muhasebe modülü ile birlikte geliyor. Bu modül, okulların gelir ve giderlerini takip etmelerini, fatura ve ödemeleri yönetmelerini, öğrenci aidatlarını ve diğer mali işlemleri düzenlemelerini sağlar.

ABC Ön Muhasebe Modülü, kullanımı kolay bir arayüz sunar ve okulların mali işlemlerini takip etmelerini ve düzenlemelerini kolaylaştırır.

Modül, farklı ödeme yöntemlerini destekler ve okulların öğrenci aidatlarını kolayca almasını sağlar. Ayrıca, modül, okulların gelir ve giderlerini raporlamalarına olanak tanır, böylece okulların finansal durumlarını daha iyi anlamaları ve mali yönetimlerini geliştirmeleri mümkün olur.

ABC Ön Muhasebe Modülü, okulların finansal işlemlerini daha pratik hale getirir ve okul yöneticilerinin ve muhasebe personelinin işlerini kolaylaştırır. Bu modül sayesinde okullar, mali işlemlerini daha iyi takip edebilir ve daha etkili bir şekilde yönetebilirler.

ABC'yi Şimdi İndirin

App Store'den İndirin

Google Play'den İndirin

App Gallery'den İndirin