okul duyuru programı

Eğitimi verilen derslerle ilgili olarak vazgeçilmez olan ilişkilerin başında velilerin fikri ve uygulama desteğinin anlık olarak alınması gelir. Bu destek ise eğitim süreçleri içerisinde anlık olarak okul duyurularının vakit kaybı olmaksızın velilere aktarımını içermektedir. Okul içerisindeki yönetimin yada öğretmen duyurularının online tabanda güncel olarak yönetimine duyuru takibi diyoruz.

Okul ve kursların en büyük ihtiyaçlarından biri de öğrencilerin velileri ile ve aynı zamanda online eğitim sürecinde öğrencilerle daha sıkı iletişim ihtiyacında olmalarıdır. Bu noktada da ABC’nin okul duyuru programı eksiksiz olarak bu isteklerini yerine getirmektedir. Duyuru takibi ABC OYS’nin en önemli işlevsel yapılarının başında gelen modüllerindendir.

Öğretmenler ve yöneticiler anlık olarak duyuru paylaşabilirler, duyurularını velilere, öğrencilere özel gönderebilirler. Dilerlerse tüm öğrencilere veya seçtikleri birkaç öğrenciye duyuru yapabilirler. Böylelikle genele bağlı olmaksızın gelişen farklılıkları duyuru takibi sayesinde hem öğrenciler hem de veliler ayrı ayrı takip edebilmektedirler.

Gönderilen duyurular seçeneklere bağlı olarak velilere uyarı sesi ile anlık bildirim olarak gider. Ayrıca veli ABC’yi yüklemedi ise bu durumda okul sms hizmeti aldı ise duyuru takibi sistemlerine bağlı olarak SMS olarak gönderilir. Böylelikle duyuru programı ile okulunuzda eksiksiz bir duyuru takibi yapmış olursunuz.

Okul Duyuru Programı Modüllerini İnceleyin, Demo İsteyin!

ABC'nin kolay kullanımı ve profesyonel yapısı ile ön plana çıkan Okul Duyuru Programı modüllerini buradan inceleyebilirsiniz. Demo isteğinde bulunan okullarımıza modülleri ABC olarak online ve yerinde anlatıyoruz.

Sağlık Takip Programı

Sağlık verileri girişi

Duyuru Takip Programı

Anlık veya zamanlanmış duyurular

Öğretmen Duyuru Programı

Öğretmenler, ABC duyuru programı sayesinde yetkili oldukları sınıflara toplu ya da bireysel duyurular gönderebilmektedir.

Konularda telafi yapmasını istediğiniz bir öğrenciniz için sadece o öğrencinize ve velisine özel bir duyuru oluşturabilirsiniz. Ya da duyurularınızı tüm sınıfa açabildiğiniz gibi sadece velilere özel içerikler de oluşturabilirsiniz. Gönderdiğiniz her içerik için veli ya da öğrencileriniz, bildirim almaktadır. ABC duyuru programı sizin için mesaj içeriklerini okumayan veli ya da öğrencilerinizi listelemektedir.

ABC duyuru takibi ise gönderdiğiniz bir duyuruyu takip eder. Sisteme kayıtlı olmayan kullanıcılar var ise onlara duyurular SMS yoluyla ulaşmaktadır. Böylece SMS maliyeti ortadan kalktığı için okul yönetimi ya da öğretmenler diledikleri her konuda velileri sınırsız bilgilendirme hakkına sahiptir. Ayrıca mesajlar, sizin adınıza sistem tarafından profesyonel bir şekilde gönderilir. Gününüzün büyük bir vaktini alan veli whatsapp ve benzeri gruplardaki yazışma trafiğini de azaltacak hatta farklı bir alternatife gerek bırakmayacaktır.

Veli Duyuru Takibi

Özellikle öğrencilerin günlük yada haftalık gelişimsel düzeyini takip etmek isteyen veliler için duyuru takip modülü gerçekten vazgeçilmez bir dönüşüm sağlayacaktır. Veliler, yoğun iş hayatından fırsat bulup istedikleri sıklıkta okullarını ziyaret edemeyebilir, kalabalık whatApp yazışmalarından ise verimli geri dönüşler alamayabilirler.

ABC duyuru programı sayesinde, okul yönetiminin ve öğretmenlerin hem öğrenciler hem de okul ve sınıflardaki gelişme ve yeniliklerle ilgili velilere gönderdikleri bilgilendirme ve okul duyuruları her iki tarafın zamanı iyi yönetebilmesi ve tamamen çocuğun gelişimine odaklanması açısından oldukça önemlidir.

Öğrenci Duyuru Takibi

Öğrencilerin, okullarda takip etmesi ya da akıllarında tutması gereken pek çok gelişme olabilmektedir. ABC Duyuru Takibi ile ödevler, okul yönetimi duyuruları, yakın bir tarihte planlanan okul gezisi vb. gelişmeler duyuru takip sistemi sayesine aktarılacak güncel bilgiler olarak düzenlenebilecektir.

Okul yönetimi ve öğretmenler, tüm bu konular hakkında öğrencilere aplikasyon aracılığıyla duyurular göndermektedir. Öğrenciler her okul duyurusu için bir bildirim almakta böylece trafik ve gelişmelere hakim olmaktadır.  Öğrencilerinin gelişimini yakından takip eden öğretmenlerin bazı öğrencilere özel gönderdiği bireysel telafi ödevleri ya da ekstra duyuruları olabilmektedir. ABC duyuru programı sunduğu bu bireysel duyuru özelliği, öğrencilerin kendilerini değerli hissetmeleri ve disipline olmaları açısından oldukça önemlidir.

ABC App Store Mağazası

IOS işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
App Store'den İndirin

ABC Google Play Mağazası

Android işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
Google Play'den İndirin