Online yönetim yazılımları günümüzde hastane, okul, kütüphane ve anaokulu gibi her alanda önemli roller oynamaktadır. Anaokul yönetim yazılımı da genel olarak bu yazılımlar gibi günlük aktiviteler, sistematik ve sorunsuz bir şekilde yürütülebilir.

Anaokulu Yönetim Yazılımı, anaokulunun yönetimindeki gelişmelere katkıda bulunacak çevrimiçi bir yazılımdır. Bu sistem, anaokulunun yönetiminde yönetici ve öğretmenlere yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Anaokulu, öğrenci ve çalışan verilerini yönetmek için MEB’in çevrimiçi sistemi kullanılmaktadır. Yine de anaokulunda öğrenci katılımı, ücretler ve bildirimde eksiklikler olabilmektedir.

Farklı bir çok özelliği bünyesinde barındıran Anaokulu Yönetim yazılımı ile öğrenci kaydı, çalışan kaydı, öğrenci devamlılığı gibi farklı modüllerden oluşur. Ayrıca yönetici, öğrencilerin bilgilerini kaydetmek ve çalışanların profilini yönetmek için bu sistemi kullanabilir.

Anaokulu Yönetim Modüllerini İnceleyin, Demo İsteyin!

ABC'nin kolay kullanımı ve profesyonel yapısı ile ön plana çıkan Anaokulu Yönetim modüllerini buradan inceleyebilirsiniz. Demo isteğinde bulunan okullarımıza modülleri ABC olarak online ve yerinde anlatıyoruz.

Haftalık Ders Programı

Haftalık ve günlük ders programı

Yemek Takip Programı

Haftalık yemek listesi

Anaokulu Yönetim Yazılımı Her Zaman Kolaylık Sağlar

Öğretmenler, öğrenci etkinliklere katılımını kaydedebilir ve aylık yoklama raporlarını indirebilir. Öğretmenler ayrıca bu sistem üzerinden eksik envanter listelerini indirebilirler. Öğretmenler listeleri bildirebilir. Bu sistem, yönetici ve öğretmenlerin anaokulundaki veri alışverişini ve yönetmesini kolaylaştırabilir.

SMS uyarısı ile ebeveynler anaokulu bilgilerini daha hızlı ve kolay bir şekilde alabilirler. Böylece anaokulu yönetim yazılımı yöneticilere, öğretmenlere ve velilere fayda sağlayabilir.

Anaokulu yönetim programı, anaokullarının günlük ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır. Bununla birlikte tüm faaliyetlerinizi çok kolay ve etkin bir şekilde yönetebilirsiniz. Ayrıca anaokulunuzun tüm şubelerini tek bir yazılıma entegre edebilirsiniz.

Anaokulu yönetim yazılımına internet aracılığıyla masaüstünden veya akıllı telefondan her yerden erişilebilir. Bu, ebeveynlerin ve öğretmenlerin anaokulundaki çocuk bilgilerini güncellemelerine yardımcı olur. Böylelikle yönetim veya öğretmenlerin bir çocuğun kaydı, kimlik numarası verilmesi, ücret ödemesi vb. gibi anaokulu işlemlerini yönetmesine izin verecektir.

Anaokulu Yönetim Programı Bir Tık Uzağınızda

Öğretmenler, bir çocuğun tüm aktivite zaman çizelgesini yönetebilir. Bu, bir program hazırlama çabasını ve insan gücünü azaltacaktır. Böylelikle daha fazla zaman kazandıracaktır.

Anaokulu yönetim programı ile katılımı, ulaşımı, sınavı, notlandırmayı ve daha fazlasını yönetebilirsiniz. Ayrıca anaokulunda ebeveynlere çocuk gelişimi sağlayabilirsiniz.

Bir çocuğun öğrenme yolculuğunu izlemek için öğrenme etkinliklerini ve gözlemlerini kaydedebilirsiniz. Yıl sonunda ebeveynlerle paylaşmak üzere bir online karne oluşturabilirsiniz. Öğrencilerin anlık gelişim duyularına her zaman online olarak her yerden erişim sağlanabilir. Öğrenci Yönetim Sisteminin en avantajlı özellikleri hakkında daha fazla bilgi için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

ABC App Store
Mağazası

IOS işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
App Store'den İndirin

ABC Google Play
Mağazası

Android işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
Google Play'den İndirin