Ders Takip Çizelgesi Excel

ödev takip sistemi

Ders Takip Çizelgesi Excel

Öğretmenler, ders takip çizelgesi excelli her şeyden önce bir ders notu uygulaması olarak düşünür. Ve elbette, düz kağıda yazdırılabilen ve normal mobil, masaüstü kullanılarak taranabilen özel değerlendirmeler oluşturmak için hızlı ve uygun fiyatlı bir seçenektir. Ama aynı zamanda sıradan baloncuk sayfalarını taramaktan çok daha fazlasını yapacak kadar esnektir. Ders takip çizelgesi excel tamamen özelleştirilebilir. Ödevi, sayı ızgaraları ve hatta öğretmen tarafından tamamlanan dereceli puanlama anahtarlarını dahil etmek için statik çoktan seçmeli ve doğru/yanlış yanıt türlerinin ötesine geçer.

ABC Modül Tanıtımı

Size Özel Tanıtım!

ABC, uzman kadroların yönergeleri ve kullanıcı geri bildirimleriyle geliştirildi. Size de ABC'yi tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Tanıtım İçin Tıklayın

Ek olarak, ders takip çizelgesi excel notların ağırlıklandırılmasına izin verir. Bu, bir öğretmen bazı ödev türlerini diğerlerine göre önceliklendirmek veya hatta yalnızca bilgi amaçlı olarak belirli ödev türlerine not vermek istediğinde son derece yararlı olabilir. Ev ödevi durumunda, bu, öğrencinin formunu basitçe tarayarak veya taramayarak kredili/kredisiz bazında ödevleri kontrol etmenin mümkün olduğu anlamına gelir. Bu aynı zamanda öğretmenlerin, biçimlendirici bir sınıf ortamında, puanın öğrencinin notunu etkilemeden çalışmanın doğruluğunu kontrol edebilecekleri anlamına gelir.

Hatta bu, öğretmenlerin öğrencilerin çalışmalarını elle hızlı bir şekilde puanlamak için değerlendirme ölçeği excel formlarını doldurabilecekleri anlamına gelir. Ders takip çizelgesi excel ödevlerden, laboratuvar çalışmalarından, kağıtlardan ve sunumlardan alınan notları bir düğmeye dokunarak herhangi bir dijital not defterine otomatik olarak kaydetmeyi mümkün kılar.

Ödev Takip Çizelgesi PDF

Ödev takip çizelgesi PDF dosyanızı buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Daha sonra yazıcıdan çıktısını alarak takibinizi manuel olarak yapabilirsiniz. Daha pratik ve online ortamda takip yapmak için ABC ödev takip sistemini kullanmanızı önermekteyiz.

İndirmek için tıklayınız

Ders Takip Çizelgesi EXCEL

Ödev takip çizelgesi Excel dosyanızı buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Daha sonra yazıcıdan çıktısını alarak takibinizi manuel olarak yapabilirsiniz. Daha pratik ve online ortamda takip yapmak için ABC ödev takip sistemini kullanmanızı önermekteyiz.

İndirmek için tıklayınız

Online Ödev Takip Sistemi

4.sınıf ödev takip çizelgesi ile manuel olarak yapacağınız takipler siz öğretmenlerimize ve velilerimize ek iş yükleri çıkarmakta ve belli bir süreden sora ise takiplerin içinden çıkılamaz hale gelmektedir. Yaptığınız bu takipleri rapor olarak alıp veli toplantısında velilerinizle paylaşmak isteyeceksiniz. Veya okul yöneticileriniz sizden bu şekilde bir rapor istediklerinde öğretmenelerimizin yine ciddi bir mesai harcamaları gerekecektir. ABC online ödev takip sistemi tüm bu iş yükünü öğretmenelerin üzerinden alarak anlık çözüm üretir ve raporlarınızı saniyeler içinde oluşturur.

ABC Online ödev takip sistemi öğretmenlerimizin bir numaralı yardımcısıdır.

Online Ödev Kontrol Çizelgesi

ABC Online ödev takip çizelgesi mobil uygulama omurgası üzerine inşa edilmiştir. Sade ve ergonomiyi ön plana alan tasarımları ile kullanıcılarından yüksek puanlar alan ABC Mobil uygulamasını aşağıdaki mağazalardan indirebilirsiniz.

ABC’nin Konforlu Alanı: Ders Takibi

ABC Öğrenci Takip Sistemi, öğrencilerin akademik performanslarını takip etmek için tasarlanmıştır ve özellikle öğretmenlerin dersleri, ödevleri ve notları takip etmelerini kolaylaştırmayı hedefler. Bu sistemin bir parçası olarak, ABC Ders Takip Modülü, öğretmenlere öğrencilerinin ders notlarını ve ilerlemelerini izlemelerine ve kaydetmelerine olanak tanır.

ABC Ders Takip Modülü, öğretmenlerin sınıflarında öğrencilerin performanslarını kolayca takip etmelerine yardımcı olan bir dizi araç sunar. Bu araçlar arasında sınıf not defteri, öğrenci katılım takibi, sınav sonuçlarının kaydedilmesi ve öğrenci raporlarının oluşturulması yer alır.

Sınıf not defteri, öğretmenlerin öğrencilerin ders notlarını kaydetmelerine olanak tanır ve bu notlar daha sonra öğrenci raporları için kullanılabilir. Öğretmenler ayrıca, öğrencilerin sınıf dışı etkinliklere katılımını da takip edebilirler.

Sınav sonuçlarının kaydedilmesi, öğretmenlerin öğrencilerinin performansını daha ayrıntılı bir şekilde izlemelerine olanak tanır. Öğrenci raporları, öğrencilerin ilerlemelerini ve eksikliklerini daha iyi anlamalarına yardımcı olur.

ABC Ders Takip Modülü, öğretmenlerin öğrencilerinin ilerlemelerini ve performanslarını izlemelerine ve kaydetmelerine olanak tanıyan kullanımı kolay bir araçtır. Bu modül, öğrencilerin eğitim hayatında başarılı olmaları için gereken bilgileri toplamalarını ve analiz etmelerini kolaylaştırır.

ABC'yi Şimdi İndirin

App Store'den İndirin

Google Play'den İndirin

App Gallery'den İndirin