ABC Ödev Takip Sistemi

Ödev takip çizelgeleri, öğrencilerin belirli bir zaman diliminde tamamlamaları gereken ödevlerin ayrıntılarını ve tarihlerini gösteren grafik veya tablo şeklinde düzenlenmiş bir takip aracıdır. Öğrenciler, ödev takip çizelgeleri sayesinde hangi ödevlerin ne zaman tamamlanması gerektiğini kolayca görebilirler ve ödevlerini düzenli bir şekilde takip edebilirler. Öğretmenler de ödev takip çizelgelerini kullanarak öğrencilerin ödevlerini takip edebilir, ödevlerin zamanında tamamlanmasını sağlayabilir ve ödevleri değerlendirmek için kullanabilirler.

ABC Modül Tanıtımı

Size Özel Tanıtım!

ABC Ödev Takip Sistemi, uzman kadroların yönergeleri ve kullanıcı geri bildirimleriyle geliştirildi. Size de ABC'yi tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Tanıtım İçin Tıklayın

Ödev Takip Çizelgeleri

Ödev takip sistemi kullanmayan bir öğretmen, öğrencilere verdiği ödevleri ödev kontrol çizelgesi başlığı altında dosyalamaktadır. Ancak bu işlem öğretmenlerin ciddi anlamda zamanlarını almakta ve geriye dönük olarak raporlaması da çok zor olmaktadır. ABC ödev takip sisteminde mobil uygulama üzerinden ödevleri verebildiğiniz gibi dijital ortamda da ödev kontrol çizelgenizi listeleyebiliyorsunuz.

Dijital ortamda olan bilgilerinizi dilediğiniz zaman grafikli raporlara dökebiliyorsunuz.

Ödev kontrol çizelgesinin düzenli olarak tutulması öğrencinin gidişatını gözlemleyebilmek açısından oldukça önemlidir. Öğrencinin zaman içindeki olumlu ya da olumsuz gelişiminin somut bir belgesidir ödev kontrol çizelgesi.

Başarılı bir okul yönetim sisteminde ile öğrenciye not vermek için göz önüne alınması gereken en büyük kriterlerden biri ödev kontrolüdür. Ayrıca ödev takip sistemi üzerinden ödev kontrol çizelgesinin düzenli olarak tutulması öğrenciyi bir şekilde disipline eder ve ödevini yapmasını sağlar.

Böylelikle öğrenci ödev yapmanın öğretmeni açısından önemini kavrayarak daha istekli olarak ödev yapar. Kontrol edilmeyen ödevler öğrenci için yararlı olmadığı gibi öğrenciyi baştan savmacılığa sevk edebilir.

Öğrenciler yarışmadan hoşlandıkları için ödevler bu yarışma duygusu içinde ödev takibi yapılabilir. Çocuğa, verilen ödevi başarabileceği duygusu aşılanmalıdır.

ABC Ödev Takip Modülü Çok Başarılı!

Ödev takibini kolaylaştıran ABC Ödev Takip Modülü, başarılı ve kullanışlı bir sistemdir. Öğretmenlerin ödevleri kolayca verip takip etmelerine ve ödevleri değerlendirip rapor almalarına olanak tanır. Ayrıca, öğrencilerin ödevlerini zamanında teslim etmelerini sağlamak için ödev hatırlatmaları gönderir. Öğrenci performansının takibinde de yardımcı olan bu modül, eğitim sürecinde başarıyı artırmaya yardımcı olur.

Bireysel Ödev Takip Çizelgesi

ABC ödev takip sisteminde dersine girdiğiniz tüm sınıflara aynı anda ödev verebilirken dilerseniz bireysel ödev de verebilirsiniz. Sınıfınızda bir öğrencinin konuları anlama kavrama seviyesi diğer öğrencilerden daha ileride iye o öğrencinize ek kaynaklardan ödevlendirmekler yapabilirsiniz.

Ödevleri takip ederkende bu öğrenciniz için bireysel ödev takip çizelgesi gibi bir çalışmaya ihtiyacınız olacaktır. ABC’de bireysel olarak ödev raporlarınızı alabilir, veli toplantılarında paylaşabilirsiniz.

ABC'yi Şimdi İndirin

App Store'den İndirin

Google Play'den İndirin

App Gallery'den İndirin