öğrenci kayıt programı

Günümüzün hızla gelişen eğitim ortamında, okul yöneticileri sadece yetiştirme ve öğrencilerin gelişimi ile karşı karşıya kalmamaktadır. Okullar başladan önce öğrenci kayıt programları ve öğrenci kayıt kabul günleri başlamaktadır. Aynı zamanda kritik verileri izleme, organize etme ve raporlama işlevleri de gereklidir. 

ABC Modül Tanıtımı

Size Özel Tanıtım!

ABC Öğrenci Kayıt Programı, uzman kadroların yönergeleri ve kullanıcı geri bildirimleriyle geliştirildi. Size de ABC'yi tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Tanıtım İçin Tıklayın

Öğrenci kayıt süreci genellikle yöneticiler için karmaşık ve zaman alıcı bir süreçtir.

ABC Öğrenci kayıt programı modülü, öğrencinin başvuru ve kayıt sürecinde takip etmesine yardımcı olur. ABC, aynı zamanda, öğrencilerin profillerini değişikliklerle günceller.

İşlenecek çok sayıda veri ile ABC, öğrencilerin başvuru sürecinden son kayıt sürecine kadar sorunsuz bir geçişi sağlar. Yöneticilerin her adımda doğru kararlar vermesini kolaylaştırır. Öğrenci kaydının iyileştirilmiş yönetimi, öğrenci kayıt programının olağanüstü avantajlarından biridir.

ABC Öğrenci Kayıt Programı'nı Kimler Kullanabilir?

Öğretmen ve Yöneticiler

ABC Öğrenci Kayıt Programı komple çözümler sunar. Öğretmenler öğrencilerini takip eder, raporlarla öğrenci gelişim grafiklerini çıkarırlar. Yöneticiler ise kurumlarının öne çıkan veya geliştirilmesi gereken noktalarını tespit ederler.

Veli ve Öğrenciler

Velilerin öğrenci takibini yapmak için ABC mobil uygulamadan öğrenci takiplerini yaparlar. Öğrenciler ise yine mobil uygulama üzerinden kendi gelişimlerini, ödevlerini, sınav sonuçlarını, kazanımlarını vb takip ederler.

ABC Öğrenci Kayıt Takip Modülü

ABC Öğrenci Kayıt Takip Modülü, eğitim kurumları için kayıt işlemlerini daha hızlı, kolay ve verimli hale getirir. Bu modül ile öğrenci kayıt formlarını online olarak doldurabilir, kayıt işlemlerini takip edebilir, kayıt süreçlerini hızlandırabilirsiniz. Ayrıca, öğrencilerin kayıt bilgileri, öğrenci profilleri, öğrenci faturaları ve ödemeleri gibi tüm bilgileri tek bir yerde tutulur. Bu modül ayrıca, öğrencilerin kayıt durumlarını ve ödemelerini takip etmenizi sağlayan bir raporlama özelliğine de sahiptir.

Online Kayıtlar

Kayıt takip programında online öğrenci kayıtları alabilirsiniz. Bu kayıtlar misafir öğrenci kayıtları olarak sistemde işlenir. Daha sonra yapılacak görüşmeler sayesinde ise asil kayda geçirilmektedirler. Böylelikle yüz yüze alınan kayıtların yanında online kayıtlarıda ABC üzerinden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Veliler Kayıt için Beklemekten Sıkılırlar

Yöneticiler, öğrenci kayıt sürecini daha da kolaylaştırmak için bekleme sürelerini kısaltmalıdır. Uzun süre kayıt için bekleyen öğrencilerin ve velilerin bunalımlarını azaltmak için ABC öğrenci kayıt programı özel bir yardımcıdır. Kayıt görüşmelerine öğrencilerin bir randevu planlama uygulaması aracılığıyla uzaktan katılabilirler. Uzun süreler beklemeden ihtiyaç duydukları hizmetlere erişebilecekleri, etkileşimli bir mobil çözüm kaynağıdır. 

Öğrenci Kayıtlarını Tek Merkezden Yönetin

Aslında okulların en önemli çizgilerinden birisi olan öğrenci kayıtları için yapılacak çok şey vardır. ABC Öğrenci Kayıt Programı, faturalama ve muhasebe fonksiyonlarının tek bir merkezi noktadan yönetilmesini sağlar. Bu, raporlama sorunlarına yol açabilecek adımları tekrarlamadan tüm prosedürlerin sorunsuz çalışmasını sağlar. ABC, okulların öğrencilere ve velilere fatura kesmesini sağlar ve öğrenciler doğrudan sistem üzerinden ücret ödeyebilir.

ABC ile sağlanan işlevler arasında muhasebe ayrıntıları ve hem öğrencilere hem de yöneticilere ödenen veya ödenecek ücretler hakkında bilgi verir. Böylelikle merkezi bir otomatik çözüm sistemi bulunur.

ABC Öğrenci Kayıt Programı, öğrencilerin okul kayıtlarını zahmetsizce yönetmenize yardımcı olur. Öğrenci verilerinin dijital kaydını tutar, böylece evrak işlerini azaltır. Kişisel kayıtlar dışında, okullar tarafından düzenli olarak kabul formları, öğrenci kayıtları gibi belge oluşturulmakta ve dosyalanmaktadır. Bu kayıtların güvenliğini korumak, ileride başvurmak üzere de önemlidir. Aynı zamanda bu belgeler öğrenciler hakkında hassas bilgiler içerebileceğinden de önemlidir. Büyük hacimli kağıt dosyaları yönetmek ve güvenceye almak kolay bir iş değildir. Çünkü dosyaları yanlış yere yerleştirebilirsiniz veya dosyalar yanlış yetkililere geçebilir.

Öğrenci Bilgileri Koruma Altında

Güvenlik riskleri hakkında endişelenmeniz anlaşılabilir bir durumdur. Ancak öğrenci kayıt programı bu endişenizi ortadan kaldırır. Herhangi bir fiziksel dosya veya gizli belgeyi kaybetme konusunda da endişelenmenize gerek yoktur. ABC, her belgeyi güvenli bir şekilde saklar ve ayrıca gerekli belgeyi göz açıp kapayıncaya kadar izlemenize yardımcı olur.

Şundan kesinlikle eminiz ki ABC Öğrenci Kayıt Takip Programı, manuel olarak depolanan bilgilerden çok daha güvenli ve güvenilirdir. ABC ile dosyalarınızın güvenliğini sağlamak için öğrenci ve okulla ilgili tüm verileri bulut tabanlı bir sunucuda depolar. Ayrıca, son derece gizli dosyalarınıza yetkisiz erişimi engeller. ABC, değerli dosyalarınızı kaybetmediğinizden emin olmak için birden çok otomatik veri yedeklemesi sunar. Ayrıca, otomatik güvenlik güncellemeleri, yazılımın siber sorunlar tarafından saldırıya uğramasını da engeller.

ABC Öğrenci Kayıt Programı Çok Modern

Öğretmen merkezli yapısı ile kullanıcıların gözdesi olan, modern arayüzü, kullanım kolaylığı, yenilikçi yapısı ile tüm okul kademelerinde kullanılan ABC Öğrenci Kayıt Programı modülü ile de standartları yukarılara taşıyor.

Okul bünyesinde olması istenen öğrenci kayıt programı, mobil uygulama, muhasebe, ölçme değerlendirme gibi alanlarada girerek başarılı bir okul yönetim sistemi olmayı başarmıştır. ABC OYS komple bir sistemdir. Web sitesi ve mobil uygulama birbirine entegredir. ABC ile okulunuzu tek noktadan yönetmenin konforunu sizde yaşayın.

ABC Profesyoneldir

abc okul yönetimi sistemi
abc okul yönetimi sistemi

Öğrenci Kayıt Programı ABC Mobil Uygulama’da

Öğrenci Kayıt Programı ABC’nin mobil uygulama omurgası üzerine inşa edilmiştir. Sade ve ergonomiyi ön plana alan tasarımları ile kullanıcılarından yüksek puanlar alan ABC Mobil uygulamasını mağazalardan indirebilirsiniz.

ABC'yi Şimdi İndirin

App Store'den İndirin

Google Play'den İndirin

App Gallery'den İndirin