okul veli bilgilendirme

Eğitim kurumlarında okul veli bilgilendirme sistemleri çok önemlidir. Özellikle velilerle öğrenci hakkında paylaşılması gereken konularda veliler çok hassasiyet gösterebilmektedirler. Prestijli bir kurumda eğitim sezonu başlamadan önce çözülmesi gereken ilk konulardan birisi okul veli bilgilendirme işlemleri gelmektedir.

ABC Modül Tanıtımı

Size Özel Tanıtım!

ABC Okul Veli Bilgilendirme, uzman kadroların yönergeleri ve kullanıcı geri bildirimleriyle geliştirildi. Size de ABC'yi tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Tanıtım İçin Tıklayın

ABC Okul Veli Bilgilendirme Sistemini Kimler Kullanabilir?

Öğretmen ve Yöneticiler

ABC Okul Veli Bilgilendirme Sistemi komple çözümler sunar. Öğretmenler öğrencilerini takip eder, raporlarla öğrenci gelişim grafiklerini çıkarırlar. Yöneticiler ise kurumlarının öne çıkan veya geliştirilmesi gereken noktalarını tespit ederler.

Veli ve Öğrenciler

Velilerin öğrenci takibini yapmak için ABC mobil uygulamadan öğrenci takiplerini yaparlar. Öğrenciler ise yine mobil uygulama üzerinden kendi gelişimlerini, ödevlerini, sınav sonuçlarını, kazanımlarını vb takip ederler.

ABC Veli Bilgilendirme Modülü

ABC Veli Bilgilendirme Modülü, öğrencilerin akademik performansları, devamsızlık bilgileri ve güncel olaylar hakkında velileri anlık olarak bilgilendirir. Veliler, sistem üzerinden öğrencilerinin notlarına, ders programlarına ve sınav tarihlerine erişebilirler. Ayrıca, öğretmenlerle iletişim kurarak öğrencilerinin durumu hakkında detaylı bilgi alabilirler. ABC Veli Bilgilendirme Modülü, okul-veli-öğrenci arasındaki iletişimi güçlendirir ve öğrencilerin başarısını artırmaya yardımcı olur.

Veli Memnuniyeti Önemlidir

Ebeveynler, bir çocuğu yetiştirmek için eğitimin en kritik kısmıdır. Ebeveynler, çocukları okula gittiği zaman kendileri ile iletişime geçebilir. Yine de okul durumu hakkında bağlantı kurabilmek ve çocukları takip etmek isterler. Okul veli bilgilendirme, ebeveyn iletişimi ve etkileşimi ihtiyacını karşılamanıza yardımcı olur. Ebeveynler öğrenci bilgilerine erişebilir, her çocuk hakkında hızlı iletişim kurabilir. Ebeveynlerin okul politikalarına ve bunların nasıl yönetildiğine ilişkin anlayışını geliştirme olanağı sunar.

Okul Veli Bilgilendirme İle Güçlü İletişim

Genel olarak, okul veli bilgilendirme ebeveynlerin çocuklarıyla olumlu etkileşim kurma yeteneğini geliştirir. Çocuklarının verimli büyümeleri için güvenli bir alan sağlayan eğitim ve bakım yetisini artırır.

Ebeveynler, bir çocuğun ilk ve en etkili öğretmenleridir. Bebekler doğdukları andan itibaren öğrenmeye başlarlar. Her an dünyaya ilişkin anlayışlarını geliştirmeye devam ederler. Ebeveynler çocukları için ne öğretildiğini bilmeleri gerekir. Özellikle ilkokul çağıdanki çocukların velileri okul veli bilgilendirmesi anlamında sorunsuz bir iletişim kurulması okula olumlu dönüşlerin oranını hızla artıracaktır.

Ayrıca okul veli bilgilendirmesi sayesinde ebeveyn katılımı, etnik, sosyoekonomik veya ebeveyn eğitim geçmişinden bağımsız olarak olumlu bir etkiye sahiptir.

Mobil Veli Bilgilendirme Sistemi

Mobil veli bilgilendirme sistemi, çocukların eğitim yolculuğuna devam etmelerine yardımcı olmak için gereken tüm kaynakları kolayca ulaşmalarını sağlar. Ebeveynler daha fazla inisiyatif alır ve öğrenme sürecine dahil olduklarını hissederler. Velilerin sınıftan kopuk hissettikleri bir zamanda, mobil veli bilgilendirme sistemi, öğretmen ve kendileri arasında bir köprü sunar.

Bugünün ebeveynleri, globalleşen dünya neticesinde giderek daha fazla gergin durumdalar. Unutulmuş bir ödevden, okuldaki acil durumlara kadar herhangi bir mesajı hızlıca edinebilirler. Ebeveyn rahatlığında ve çocuklarını güvende tutulmasında mobil veli bilgilendirme sistemi güçlü bir rol oynar.

Günlük işlemlerle ilgili olarak, ebeveynler (ve çocukları) herhangi bir ilerleme eksikliğini öğrenmek için not verme döneminden artık memnun değiller. Okullar, sınav yapmak veya ödevi teslim etmek için izin verilen sürenin uzunluğu hakkında önceden bilgiler gönderebilir. Notların, takvimlerin ve ödevlerin gerçek zamanlı iletişimi öğrencinin ve ebeveynin gerekli bir parçası haline gelir.

Ebeveynler, acil ihtiyaçlar ve çocuklarının davranışları hakkında geri bildirimler almayı önemserler. Bu sebep ile istedikleri zaman öğretmen ve okulla etkileşime girebileceklerini hissetmeye ihtiyaç duyarlar. Ebeveynler, çocuklarının okul kayıtlarına erişmek ve gerektiğinde bunları bir an önce güncellemek ister. Mobil veli bilgilendirme sistemi ebeveyn dostudur.

Birçok ebeveyn iş arkadaşlarıyla hızlı iletişim yaşar. Okul ve çocukları ile iletişim kurma konusunda aynı beklentilere sahiptir. Mobil veli bilgilendirme sistemi belirli bir çocuğu içeren her şey için ideal bir kapsayıcıdır. Güvenli bir bilgi ortamı, ebeveynlerin çocuklarının çalışmalarıyla ilgili güncellemelere erişmelerine yardımcı olur. Evde öğrenmeye devam etmek için okul tarafından verilen veya kullanılan kaynaklardan yararlanmalarına olanak tanır.

Öğrenci Bilgilendirme Sistemi

Günümüzde ders kitapları geçmişin bir kalıntısı haline geliyor. Yine de ebeveynlerin ve çocukların hala neyin nasıl öğretildiğini anlamaları gerekiyor. Ebeveynlerin, çocuklarına öğretmenin yöntemiyle çelişen belirli bir tekniği öğretmek için yorum yapabilir.

Ders Kaynaklarını ebeveynlerin ellerine her zaman erişebilecekleri şekilde vermek öğrenciler açısından faydalı olacaktır. Öğrenci bilgilendirme sistemi ile ebeveynlerin günümüz eğitim ortamında bilgilerin nasıl sunulduğunu anlamalarına yardımcı olur.

Öğrenci bilgilendirme sistemi, eğitim bilgileri için alan sağlar. Aynı zamanda ebeveynlerin öğrenci kayıtlarını ve diğer bilgileri evden uygun bir zamanda güncellemelerine olanak tanır.

Öğrenci bilgilendirme sistemi, okulun politikaları, uygulamaları ve prosedürleri hakkında kolayca erişilebilir bilgiler sağlar. Bu, daha önce kayıt sırasında sağlanan basılı bulunan bilgilerdir. Bilgilerdeki herhangi bir güncelleme veya değişiklik öğrenci bilgilendirme sisteminde anlık takip edilebilir. Tüm belgeleri toplamak ve ikame yapmak için ebeveynlere kolaylık sağlar.

Basılı öğrenci belgeleri, zamanında güncellenebilecek veya güncellenemeyecek olan anlık görüntülerdir. Birçok ebeveyn, okul yılı boyunca bilgileri yanlış yere yerleştirir veya kaybeder. Öğrenci bilgilendirme sistemi ile bu durum oldukça kolaydır.

Erişimin ötesinde, ebeveynler ve öğretmenler, politikaların nasıl uygulandığını ve her çocukla ilgili süreçlerin akışını kolayca tartışabilirler. Ebeveynler, çocuklarına adil davranıldığını ve güvende tutulduklarını hissetmek isterler. Öğrenci veli bilgilendirme sistemi öğrenciyi anlık olarak takip eder. Bir durumun uygulanması konusunda bir anlaşmazlık varsa, her iki tarafın da incelemesi ve düşünmesi için güncel bilgiler her zaman mevcuttur.

Her şeyi manuel olarak yapmak sadece pahalı değil, aynı zamanda zaman alıcıdır. İşlemleri kaydetmek ve ayrıca saklamak için bir bütçeye ihtiyacınız vardır. Her şeyi manuel olarak yapmanın ne kadar süreceğini hayal edin. Bunun için daha fazla iş gücüne ihtiyacınız olabilir. Paradan tasarruf etmek istiyorsanız, özellikle ebeveyn iletişimi ile okul veli bilgilendirme sistemine geçin. İhtiyacınız olan özelliklerle donatılmış tek bir yazılıma sahip olmak işletmeniz için harikalar yaratabilir.

ABC Mobil Uygulama

ABC, mobil uygulama omurgası üzerine inşa edilmiştir. Sade ve ergonomiyi ön plana alan tasarımları ile kullanıcılarından yüksek puanlar alan ABC Mobil uygulamasını mağazalardan indirebilirsiniz.

ABC'yi Şimdi İndirin

App Store'den İndirin

Google Play'den İndirin

App Gallery'den İndirin