Etkinlik Önerisi: Anaokulu İşletmeciliği Eğitimi

Etkinlik Önerisi: Anaokulu İşletmeciliği Eğitimi

Pek çok okul öncesi eğitim kurumu; finans, pazarlama, kurumsal iletişim ve insan kaynakları gibi temel yönetsel süreçleri sistemlerine dahil etmekte güçlük çekiyor. Kurumların bazıları bu alanlarda ya yeterince bilgi sahibi değil ya da bir eğitim kurumu çatısı altında bu yapılanmanın eleştirileceği endişesi taşıyor. Maalesef bu yüzden çok sayıda okul öncesi eğitim kurumu evrensel yönetim ilkelerinden uzak bir yolu tercih ediyor.

Ancak özel eğitim kurumları, temelinde belirli eğitim programlarını ve pedagojik yaklaşımları içerse de, aynı zamanda ekonominin genel ilkeleriyle hayat bulan işletmelerdir. Likya Danışmanlık tarafından Ali Koç liderliğinde düzenlenen Anaokulu İşletmeciliği Eğitim Programı, anaokulu kurucularının stratejik yönetim becerilerini evrensel yönetim ilkeleri ışığında geliştirmeyi hedefliyor.

24-25 Ağustos 2019 tarihleri arasında Elite World Asia’da gerçekleşecek programın amaçlarından biri de eğitim sonrasını da kapsayacak şekilde katılımcılar arasında güçlü bir network oluşturmak.

Programa kimler katılabilir:

Anaokulu kurucuları ve/veya yöneticileri

Programda neler var:

Anaokulu İşletmeciliği Eğitim Programı; eğitim finansmanı, insan kaynakları, eğitim mimarisi, iş hukuku, mevzuat ve özlük, marka yönetimi, işveren markası olmak ve kurumsal iletişim gibi konu başlıklarını içeriyor.

Anaokulu işletmeciliğine dair deneyim paylaşımlarının da yapılacağı eğitim programı kapsamında güncel sorular ve çözümlerine ilişkin bir workshop düzenlenecek. Bu bölümde katılımcılar hem Ali Koç’un danışmanlığından faydalanacak hem de benzer süreçleri deneyimleyen kişilerin tecrübe paylaşımına ulaşma şansı bulacaklar.

Ne zaman: 24-25 Ağutos 2019

Nerede: Elite World Asia Otel, Küçükyalı, İstanbul

Eğitim programıyla ilgili daha detaylı bilgi ve başvuru için:
http://www.anaokuluisletmeciligi.com/