Öğrenciler için koçluk sistemi, son zamanlarda ölçülemeyecek kadar yardımcı olabilir. Ortaokuldan liseye, lisansüstü okula ve ötesine kadar her türden öğrencilerle hitap etmektedir.

Bir öğrenci olarak, başarmanız ve üstesinden gelmeniz beklenen birçok görev vardır: Ödev yapmak, ders çalışmak, derslere katılmak gibi birçok etkinlik vardır. Başarılı olma ve hayatta üstün olma arzusu, sürekli bir rekabet gibi hissedilebilir. ABC Koçluk Sistemi ise size her zaman yardımcı olacaktır.

Çoğu zaman, öğrenciler günlerini bir aktiviteden diğerine, boş bir dakika olmadan, uyandıkları dakikadan başlarını yastığa koydukları ana kadar, yoğun tempolu geçirirler. Koçluk sistemi ile öğrenciler her anlarını planlı ve programlı yaşayabilirler.

Koçluk Sistemi Modüllerini İnceleyin, Demo İsteyin!

ABC'nin kolay kullanımı ve profesyonel yapısı ile ön plana çıkan Koçluk Sistemi modüllerini buradan inceleyebilirsiniz. Demo isteğinde bulunan okullarımıza modülleri ABC olarak online ve yerinde anlatıyoruz.

Sağlık Takip Programı

Sağlık verileri girişi

Soru Bankası Takip Programı

Çözülen testler, soru adetleri ve soru bankası takibi

ABC Okul Koçluk Sistemi

Yeni okul yöneticileri ilk başladığı zaman yoğun bir iş temposuna başlarlar. Sadece bu değil, öğretmenlerin birçoğu okulda stresli olduğu gözlemleniyor. Bu nedenle, okullarda kaliteli eğitmen istihdam etmenin ve elde tutmanın önemi daha da anlaşılmaktadır.

Daha önemli stratejik şeyleri planlamak ve üzerinde çalışmak için daha fazla zamanınız olacak. Sonuç olarak, daha az çabayla daha çok iş yaparsınız. Böylece çok daha az stresli ve baskı altında hissedeceksiniz. Dahası, öğrencilerin gelecekleri için artık daha başarılı vazgeçilmez bir öğretmen olacaksınız.

Sonuç olarak, daha da iyi bir lider veya öğretici olacaksınız. Bu becerileri öğrendiğiniz için, başkalarının da aynısını yapmasına yardım edebileceksiniz. Özetle, okulunuzun olabileceğinin en iyisi olmasını sağlayabileceksiniz.

Öğrenci Koçluk Sistemi

Koçluk sergileyen ve uygulamalarında sürekli iyileştirmeler yapılan öğrenciler her zaman daha başarılı olurlar. Öğrenci gelişmeye devam etmek için motive edildiğinde ve güçlendirildiğinde başarıları sürekli artarak devam eder. Korktukları ya da kaygılandıkları için değil, yapabileceklerinin en iyisi olmaya içsel olarak motive oldukları için. Bu öğrenciler için gerçek bir gelişimdir. Ve öğrenci performansında devam eden bu iyileştirmeler, sınıflar arasında ve kademeli olarak tüm okulda iyileştirmelere yol açar.

Öğrencilere özel olarak hazırlanan koçluk sistemi ile gözlem ve geri bildirim sistemimiz, öğrencilere ve öğretmenlere profesyonel gelişimlerine daha fazla sahip çıkar. Öğrenciler, koçluk sistemini “yargılayıcı” ve “stresli” değil, “gelişimsel” ve “yararlı” buluyor. Dışarıdan övgü veya tehditler ile değil değil, içsel bir iyileştirme kararlılığıyla hareket edebilir.

ABC App Store
Mağazası

IOS işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
App Store'den İndirin

ABC Google Play
Mağazası

Android işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
Google Play'den İndirin