Öğrenci Ödev Kontrol Programı

Öğrenci Ödev Kontrol Programı

Sadece birkaç yıl önce, derslere katılan öğrenciler, hayati bilgileri kaçırmamak için tüm zamanlarını not defterlerine çılgınca karalamak zorunda kalıyorlardı. Sonra teknoloji gelişti ve şimdi öğrenci ödev kontrol programı vazgeçilmez hale geldi. Ödev verilmesi bir süredir okullarda yaygın bir uygulama olmasına rağmen takibi zor bir sistemdir. Öğrenci ödev kontrol programı, zaman kaybından kurtarır. Böylelikle öğretmenlerin dersleri verimli geçirmesine olanak tanır.

ABC Modül Tanıtımı

Size Özel Tanıtım!

ABC, uzman kadroların yönergeleri ve kullanıcı geri bildirimleriyle geliştirildi. Size de ABC'yi tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Tanıtım İçin Tıklayın

Öğrenci ödev kontrol sistemi bir not defteri ve durum kaydedici olarak işlev görür. Öğrenciler için popüler bir kontrol programıdır. Böylece derste öğrenilenleri hem görsel hem de işitsel biçimde saklayabilirsiniz. Teknolojinin hayatın her alanında yaygınlığı ve artan bağımlılığı, en küçük çocukları etkilemeye devam ediyor.

Canlı grafiklere ve ses efektlerine sahip dijital cihazlar, doğası gereği çocuklar için çekicidir. Dijital yerliler olarak adlandırılan genç kuşak, bilgisayarları ve dijital cihazları öğrenmenin bir parçası olarak görür.

Öğrenci Ödev Kontrol Programı ABC Mobil Uygulamada!

ABC Ödev Takip Sistemi, öğrencilerin ödevlerini takip etmelerine ve ödevlerini tamamlamak için gerekli zamanı ayarlamalarına yardımcı olmak için mobil uygulama olarak da mevcuttur. Öğrenciler, mobil uygulama aracılığıyla ödevlerini ekleyebilir, ödevleri için hatırlatıcılar ayarlayabilir ve ödevlerinin tamamlanma durumunu takip edebilirler. Ayrıca, öğrenciler öğretmenlerinin ödevleri için belirlediği teslim tarihlerini ve ödevlerin detaylarını da görüntüleyebilirler.

ABC Ödev Takip Sistemi mobil uygulaması, öğrencilerin ödevlerini takip etmeleri ve organize etmeleri için önemli bir araçtır. Öğrenciler, herhangi bir zamanda herhangi bir yerden ödevlerine erişebilir ve tamamlama durumlarını takip edebilirler. Bu da öğrencilere daha fazla esneklik ve kontrol sağlar ve öğrenme sürecini daha etkili hale getirir.

ABC'yi Şimdi İndirin

App Store'den İndirin

Google Play'den İndirin

App Gallery'den İndirin