Öğrenci Takip Sistemi Programı

Öğrenci Takip Sistemi Programı

Öğrenci takip sistemi programı, öğrencilerin akademik performanslarını ve devam durumlarını izlemek, velilerle iletişim kurmak ve okul yönetimine raporlama yapmak amacıyla kullanılan bir yazılım programıdır. Bu programlar, öğrencilerin sınav notları, ödevleri, devamsızlık oranları, disiplin cezaları ve diğer akademik aktiviteleri hakkında veri toplayabilirler.

ABC Modül Tanıtımı

Size Özel Tanıtım!

ABC, uzman kadroların yönergeleri ve kullanıcı geri bildirimleriyle geliştirildi. Size de ABC'yi tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Tanıtım İçin Tıklayın

Öğrenci takip programları, öğrencilerin öğrenme sürecindeki performansını izlemek için önemli bir araçtır. Bu programlar, öğrencilerin günlük devam durumlarını ve sınav notlarını takip ederek öğretmenlere geri bildirim sağlarlar. Aynı zamanda velilerin de öğrencilerinin performansını izlemesine olanak tanır ve okul yöneticileri için de öğrencilerin toplam performansını takip ederek okul programlarının geliştirilmesine yardımcı olabilirler.

Öğrenci takip programları aynı zamanda disiplin cezaları gibi konuları da takip eder. Bu programlar, öğrencilerin davranışlarına ilişkin verileri kaydederek, öğrencilerin davranışlarını izleyebilir ve öğrencilerin disiplin cezaları almalarını önleyebilirler. Bu şekilde, öğrenci takip programları, öğrencilerin okulda başarılı olmalarını ve okul hayatında daha iyi davranışlar sergilemelerini sağlayan bir araçtır.

Okula kaydını yaptığınız bir öğrencinin takibi çok önemli bir konudur. Öğrenci takip sistemi programı ile öğrencilerinizin tüm faaliyetlerini gelişimlerini başarı veya başarısız olduğu konuları sistem olarak takip edebiliyorsunuz.

Ders katılımlarına dikkat eden okullar öğrencilerinin derslerde olmasına özen gösterirler. Derslere katılımı aksatan öğrencilerin velilerine anlık bildirim göndermek isteyen okullar böylelikle öğrencilerin derse katılımını artırmaya çalışmaktadırlar.

Verilen ödevlerin takibi ve velilerinde anlık olarak bilgilendirmeleride ayrı bir konudur. Öğrenci takip sistemi programı ile ödevleri vererek rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Değerlendirdiğiniz ödevlerin raporlarını da alabilirsiniz.

Öğrenci takiplerini manuel olarak yapan öğretmenlerimiz vardır. Bu şekilde takipler öğretmenlerimize oldukça büyük iş yükleri çıkarmaktadır. Başarılı bir öğrenci takip sistemi programı ile öğretmenler çok ciddi zaman kazanmaktadırlar. Öğrenci takip sistemi olarak kendinden oldukça çok söz ettiren ABC, mobil uygulama üzerinden de yapabildiğiniz takiplerinizi anlık olarak yapabiliyorsunuz.

Öğretmen Dostu Öğrenci Takip Sistemi Programı

ABC öğrenci takip sistemi programı mobil uygulama omurgası üzerine inşa edilmiştir. Sade ve ergonomiyi ön plana alan tasarımları ile kullanıcılarından yüksek puanlar alan ABC Mobil uygulamasını mağazalardan indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra ücretsiz demo isteğinde bulunabilirsiniz. İstediğiniz modülleri demo olarak sizelere anlatmaktayız.

ABC'yi Şimdi İndirin

App Store'den İndirin

Google Play'den İndirin

App Gallery'den İndirin