Öğrenci Takip Sistemi Programı

Okula kaydını yaptığınız bir öğrencinin takibi çok önemli bir konudur. Öğrenci takip sistemi programı ile öğrencilerinizin tüm faaliyetlerini gelişimlerini başarı veya başarısız olduğu konuları sistem olarak takip edebiliyorsunuz.

Ders katılımlarına dikkat eden okullar öğrencilerinin derslerde olmasına özen gösterirler. Derslere katılımı aksatan öğrencilerin velilerine anlık bildirim göndermek isteyen okullar böylelikle öğrencilerin derse katılımını artırmaya çalışmaktadırlar.

Verilen ödevlerin takibi ve velilerinde anlık olarak bilgilendirmeleride ayrı bir konudur. Öğrenci takip sistemi programı ile ödevleri vererek rahatlıkla değerlendirebilirsiniz. Değerlendirdiğiniz ödevlerin raporlarını da alabilirsiniz.

Öğrenci takiplerini manuel olarak yapan öğretmenlerimiz vardır. Bu şekilde takipler öğretmenlerimize oldukça büyük iş yükleri çıkarmaktadır. Başarılı bir öğrenci takip sistemi programı ile öğretmenler çok ciddi zaman kazanmaktadırlar. Öğrenci takip sistemi olarak kendinden oldukça çok söz ettiren ABC, mobil uygulama üzerinden de yapabildiğiniz takiplerinizi anlık olarak yapabiliyorsunuz.

Öğretmen Dostu Öğrenci Takip Sistemi Programı

ABC öğrenci takip sistemi programı mobil uygulama omurgası üzerine inşa edilmiştir. Sade ve ergonomiyi ön plana alan tasarımları ile kullanıcılarından yüksek puanlar alan ABC Mobil uygulamasını mağazalardan indirebilirsiniz.

Uygulamayı indirdikten sonra ücretsiz demo isteğinde bulunabilirsiniz. İstediğiniz modülleri demo olarak sizelere anlatmaktayız.