okul bilgi sistemi

Eğitim kurumlarında; yönetici, öğretmen, veli ve öğrencilerin tek noktada buluştuğu Okul Takip Sistemidir. ABC hızlı, sade ve kullanıcı dostudur.

ABC, piyasada benzeri okul takip sistemi olarak hizmet sunmaya çalışan ilkel, sınırlı ve günceli takip edemeyen sistemlerinden farklıdır. Okulunuzun düzgün çalışması, Okul Takip Sistemi ile her bölümdeki sorunsuz iş akışına bağlıdır. Bir okulun yönetim bölümü, dokümantasyon çalışmalarının hepsini kapsadığı için özel dikkat gerektirir. ABC Okul Takip Yazılımı, rutin işi çok daha hızlı ve daha kolay yönetmenize yardımcıdır. İçerisinde birçok yardımcı araç ve modül bulundurur.

Akademik takvim düşünülerek hazırlanmış yıllık planları dilediğiniz aşamalarla bütünleştirebilirsiniz. Okul Takip Sistemini hem eğitimci hem de okul yönetimi personeli olarak kullanılabilmektedir. Zaman çizelgeleri, okul çizelgesi, öğretmen çizelgesi, ders çizelgesi ve kurumsal çizelgeler ile planlar oluşturulabilir.

Okul Takip Sistemi Modüllerini İnceleyin, Demo İsteyin!

ABC'nin kolay kullanımı ve profesyonel yapısı ile ön plana çıkan Okul Takip Sistemi modüllerini buradan inceleyebilirsiniz. Demo isteğinde bulunan okullarımıza modülleri ABC olarak online ve yerinde anlatıyoruz.

Soru Bankası Takip Programı

Çözülen testler, soru adetleri ve soru bankası takibi

Servis Takip Programı

Öğrenci Servis Takibi

Okul Takip Süreçleri

Tek bir organizasyon altında birden fazla okulu bulunan kuruluşlar grubu, dijital süreçleri birbirine bağlama ve raporlama sistemini kullanabilirsiniz. Yönetici paneli sağlama güvencesi nedeniyle bir yardımcısı olmadan sadece uygulamadan faydalanabilirsiniz. ABC Okul Takip Sistemi ayrıca öğretmenlere ve müdürlere yardımcı olan çeşitli raporlar oluşturabilir ve bu da süreçte verimli zaman tasarrufu sağlar.

ABC Okul Takip Sistemi, eğitim kurumlarında sistemin etkin bir biçimde çalıştırılır. Kurum personeli – yönetici – öğrenci – veli dörtgeninde koordinasyonun mükemmel derecede senkronize olur. Bu süreçlerde tüm detaylar düşünülmüş ve geliştirilmiştir.

Okul yönetimi ve öğretmenler açısından öğrencilerin derse devam durumu oldukça önemlidir. Anı şekilde öğrencilerin ebeveynlerinin yoğun istekleri ile ABC Okul Takip Yazılımına ek olarak yoklama takip sistemini geliştirdik. Okul Takip Programı içerisinde derse devam takip sistemi, velilerin öğrenci hakkında bilgiye anlık olarak ulaşmasını sağlamaktadır. Bu durumlarda Okul Takip Sistemi içerisindeki farklı aplikasyonlarla öğrencinin son durumunu öğrenebilirsiniz.

Online Eğitim Süreçlerinde Okul Takibi

Günümüz koşullarında online eğitime yoğun bir yönelme durumu mevcuttur. Okul yönetimi olarak müfredatta birçok alanda güncelleme yapmanız gerekmektedir. Profesyonel bir Okul Takip Yazılımı ile haftalık ders programlarını dilenen saatlere göre planlayabilirsiniz. Ödevleri günlük veya dönemsel olarak programlayabilirsiniz. Projeleri online olarak aşamalı şekilde planlayabilir ve süreçlerin tamamını sorunsuz yönetebilirsiniz.

Bu dönem içerisinde çevrimiçi olarak katılım sağlayan öğrencilerin gelişimlerini Okul Takip Sistemi ile online olarak takip edebilirsiniz. Çevrimiçi Okul Takip Sistemi ile online olarak devam eden eğitim ve öğretim aşamalarını dönemsel anket takip sistemleri sayesinde ölçümleyebilirsiniz. Bu sonuçları velilerle paylaşabilirsiniz. Böylelikle velilerin yorumlarını interaktif olarak eğitim programlarınıza ekleyebilirsiniz. Ek olarak programlarınızı sürekli güncel olarak tüm datanızı revize edebilirsiniz.

Hem öğretmen hem de yönetim olarak öğrencilere gerekli olan duyuru, talep ve beklentiler oluşturabilirsiniz. Okul Takip modülü ile belirleyeceğiniz sürelerde bildirimler aktif olarak paylaşılacaktır. Öğretmenler sınıflar içinde gruplar oluşturabilir. Farklı oluşturulan gruplar ile proje çalışmaları yapılabilirsiniz. Bu proje sonuçlarını gruplar olarak değerlendirebilirsiniz. Sonuçlarını gruplar arasında karşılaştırabilirsiniz.

ABC App Store
Mağazası

IOS işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
App Store'den İndirin

ABC Google Play
Mağazası

Android işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
Google Play'den İndirin