ortaokul yonetim yazilimi

Bir ortaokulun yöneticisi iseniz, okulunuzu otomatikleştirmek ve dijitalleştirilmiş hizmetlerin tüm avantajlarından faydalanmak sizin için çok önemlidir. Bunların arasında, ortaokul yönetim yazılımı artık tüm okullar için önemli bir unsurdur. Yazılım, okulun genel üretkenliğini ve performansını geliştirmek için birçok okul işleminin dijitalleştirilmesine yardımcı olur.

Ortaokul yönetim yazılımı, bir okulun ve öğrencilerin tüm yaşam döngüsünü yönetmek için çeşitli modüllerden oluşur. Günümüzde tüm eğitim kurumları, öğrencilere en iyi eğitim kaynaklarını vermek için yeni fırsatlar araştırıyor.

Öğrenciler, öğretmenler ve veliler arasındaki operasyonel performansı ve etkileşimi destekleyen bir ortaokul yönetim programının birçok avantajı vardır.

Veli-öğretmen görüşmesi zorlu süreçleri sistemleştirerek gerçekleştirilir. Ortaokul yönetimi yazılımı ayrıca öğretmenlere ve müdürlere yardımcı olan çeşitli raporlar oluşturabilir.

Kısa Mesaj Servisi (SMS) kullanımı ile velilerle anında ve verimli bir şekilde etkileşimde bulunabilirsiniz. Kısa bir metin mesajı, ebeveynlere önemli bir rapor iletebilir. Ayrıca ebeveynlerin ebeveynlerle etkileşime girebilirler.

Ortaokul Yönetim Yazılımı Modüllerini İnceleyin, Demo İsteyin!

ABC'nin kolay kullanımı ve profesyonel yapısı ile ön plana çıkan Ortaokul Yönetim Yazılımı modüllerini buradan inceleyebilirsiniz. Demo isteğinde bulunan okullarımıza modülleri ABC olarak online ve yerinde anlatıyoruz.

Anket Takip Programı

Platform bağımsız online anketler

Konu Takip Programı

Müfredattaki konuları takip edin.

Ortaokul Yönetim Yazılımı Faydaları

Ortaokul yönetim sistemi, bir öğrencinin yaşam boyu verilerinin gerçek verilerini, ilk andan başlayarak öğrencinin kurumdan ayrıldığı güne kadar işlemektir. Bu aşama boyunca öğrenci birçok sınıfta çalışır ve farklı sınavları dener. Tüm bu veriler, katılım, öğretmen notları ve okulun öğrencisiyle bağlantılı diğer bilgiler, okul yönetim yazılımı tarafından toplanır ve korunur.

Okul içerisinde geçirilen tüm zamanları kapsayan dersler çok önemlidir. Ortaokul yönetim Programı ders programı çizelgeleri üretmeye ve yönetmeye yardımcı olur. Öğretmenler ve yöneticiler, basit yazılım sayesinde planlar oluşturabilir. Oluşturulan ders programı çizelgeleri tüm kullanıcılara sunulabilir.

Tüm sınav zamanlaması çizelgeleri ile öğretmenler yazılım içerisinde her konuda alınan notları modernize edebilirler. Bu nedenle, tüm öğrenciler için notları, kurumun önceden uyguladığı modülde otomatik olarak gönderilecektir.

ABC Her Zaman Okulunuzun Yanında

Kütüphane, okul ortamında en çok kullanılan bölümdür. Ayrıca öğrenim imkanların önemli bir parçasıdır. Kitapların hesaplanması ve dağıtılması, kitap yayınlanması, kitapların izlenmesi vb. Gibi tüm kütüphane yönetimi süreçleri önemlidir. Bu düzenlemeler ortaokul yönetimi yazılımı rehberliğinde yapılabilir.

Ortaokul yönetimi yazılımının bir okulun yönetici ve yöneticileri için en önemli faydası, yazılım içinde hazırlanan ve hızlı ve doğru kararlar alabilmek için kullanılabilecek farklı raporlardır. Modüllerin her birinde pek çok modül mevcuttur. En iyi raporlama için ek araçlar okul yönetim sistemiyle birleştirilebilir.

ABC App Store
Mağazası

IOS işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
App Store'den İndirin

ABC Google Play
Mağazası

Android işletim sistemi kullanan cihazlar için geliştirdiğimiz uygulamamızı buradan indirebilirsiniz.
Google Play'den İndirin