ABC Ortaokul Yönetim Sistemi güçlü modülleri ile ön plana çıkmaktadır. ABC ile iletişim sorunlarını ortadan kaldırın ve velilerinizi online bilgilendirin.

Akademik Takvim Modülü

Yıllık Plan

Anket Takip Programı

Platform bağımsız online anketler

Davranış Takip Modülü

Öğrenci gelişimlerini kayıt edin

Duyuru Takip Programı

Anlık veya zamanlanmış duyurular

Etüt Takip Programı

Öğrencilerin eksik konularını tespit edin, onları destekleyin.

Günlük Yoklama Takibi

Saniyeler içinde yoklamanızı alın. Otomatik bildirimler gönderin.

Haftalık Ders Programı

Haftalık ve günlük ders programı

Kitap Okuma Takip Programı

Sınıf kütüphanenizi kurun, öğrencilerinize kitaplar verin, takip edin.

Konu Takip Programı

Müfredattaki konuları takip edin.

Kulüp Takip Programı

Kulüpler açın, kayıtlar alın

Mesaj Takip Programı

ABC bildirimleri veya SMSler ile profesyonel bilgilendirme yapın.

Ödev Takip Programı

ABC ödev takip programı ile hazır şablonlar oluşturun ve sadece içerikleri güncelleyerek ödevlerinizi en kısa sürede hazırlayın.

Öğrenci Kayıt Takip Programı

Öğrenci görüşmelerinin her aşaması kayıt altında

Okul PDR Servisi Programı

Rehberlik Hizmetleri

Ölçme Değerlendirme Takibi

Sınavlar, değerlendirmeler, kazanımlar

Ön Muhasebe Takibi

Ödemeler, taksitler, kayıtlar

Sağlık Takip Programı

Sağlık verileri girişi

Servis Takip Programı

Öğrenci Servis Takibi

Sınav Takip Programı

Sınav tarihleri, sonuçları, şube ortalamaları ve bildirimleri

Soru Bankası Takip Programı

Çözülen testler, soru adetleri ve soru bankası takibi

Yemek Takip Programı

Haftalık yemek listesi

Kullanıcılar bunları da inceledi

Okul Yönetim Sistemi

ABC Okul Yönetim Sistemi

Öğretmen merkezli yapısı ile kullanıcıların gözdesi olan, modern arayüzü, kullanım kolaylığı, yenilikçi yapısı ile tüm okul kademelerinde kullanılan ABC Okul Yönetim Sistemi standartları yukarılara taşıyor.

ABC; okul yönetim yazılımını, inovatif bir sistem haline getirmiştir. Okul bünyesinde olması istenen mobil uygulama, muhasebe, ölçme değerlendirme gibi alanlarada girerek başarılı bir okul yönetim sistemi olmayı başarmıştır. ABC OYS komple bir sistemdir. Web sitesi ve mobil uygulama birbirine entegredir. ABC ile okulunuzu tek noktadan yönetmenin konforunu sizde yaşayın.

Okul Bilgi Sistemi

Okul bilgi sistemi, bilgi akışının çok hızlı yaşandığı günümüzde eğitim sektörüde bu durumdan etkilenmemesi için en önemli görevi üstlenen yazılımlardır.

Bir okulun kurulumunu tamamladıktan sonraki ilk araştırdığı konu kaliteli, velilerinin memnun kalacağı, öğretmenlerin ise zamanlarını çok almadan hızlıca işlemlerini yaptıkları, mobil alt yapısı olan bir okul bilgi sistemi olmaktadır.

Okuldaki öğrencilerin, velilerin öğretmenlerin ve yöneticilerin sürekli bir bilgi akışı içinde olduğunu düşündüğümüzde okul bilgi sistemi oldukça önem arz etmektedir.

Profesyonel bir okul bilgi sistemi ile kurumunuzu diğer okullara göre bir adım öne çıkarabilirsiniz. ABC Okul Bilgi Sistemi ile okul, veli ve öğrenci iletişimini güçlendirin. ABC OBS, okulunuzun prestijini artırır, öğretmenlere yardımcı olur.

Okul Yönetim Yazılımı

Tüm eğitim kurumlarında ve en çok da özel eğitim kurumlarında öğrencinin, velinin, öğretmen, personel, yönetici yani komple bir okulun eksiksiz bir işleyiş içinde olması gerekmektedir. Okul yönetim yazılımı kurumlardaki tüm kullanıcıların birbiri ile ilgili iletişimi bir düzene koyarken aynı zamanda da okuldaki tüm kullanıcılar arasındaki bilgi akışını sağlamaktadır.

Başarılı bir okulda, okul yöneticilerinin okuldaki tüm işleyişi, öğretmenlerin sınıflarındaki öğrencileri ve velilerini, velilerin öğrencileri ile ilgili her şeyi öğrencilerin ise dersleri ile ilgili sorumluluklarını düzenli takip etmeleri gerekmektedir.

Çıkacak eksiklikler anında tespit edilerek çözüm üretilmelidir. Okul yönetim yazılımı bir okulun en önemli yardımcısıdır. Okul içi bilgilendirme, veli bilgilendirmesi, öğrenci takibi gibi en kritik yönetim süreçlerini üstlenir.

Öğrenci Takip Sistemi

Öğrencilerin akademik gelişiminde öğretmenleri ve velileri tarafından takip edilmeleri önemli bir konudur. Eğitim yılı içerisinde öğrenciler motivasyon kayıpları yaşayabilmektedirler. Motivasyon düşüklüğü yaşamaya başlayan öğrencileri ise iyi bir öğrenci takip sistemi vasıtasıyla kolaylıkla tespit edilebilir.

ABC Öğrenci Takip Sistemi ile öğretmenlerin ebeveynler ile anlık olarak iletişime geçmesini sağlayarak hatırlatmaların, etkinliklerin ve faaliyetlerin gerçekleştirilmesinde çok önemli katkı sağlar. Böylelikle gerçek başarıya etkili ve hızlı ulaşabilirsiniz.

Verilen testlerin, ödevlerin, işlenen konuların ve daha birçok bilginin veri olarak girilmesi ABC Öğrenci Takip Sisteminin en önemli özellikleri arasındadır.

Veli Bilgilendirme Sistemi

ABC Mobil Uygulama

ABC Okul Yönetim Sistemi mobil uygulama omurgası üzerine inşa edilmiştir. Sade ve ergonomiyi ön plana alan tasarımları ile kullanıcılarından yüksek puanlar alan ABC Mobil uygulamasını aşağıdaki mağazalardan indirebilirsiniz.