Ödev Yaptırma Uygulaması

Ödev Yaptırma Uygulaması

Ödev yaptırma uygulaması, derslerinizi, ödevlerinizi, testlerinizi ve projelerinizi kolayca takip etmenizi sağlayan dijital bir öğrenci planlayıcıdır. Bazen ödevi gözden geçirmek veya bitirmek için zaman planlamak zor olabilir. Ev ödevinize daha erken başlamış olsanız bile, kaç kez kendinizi gece yarısına doğru ders kitabınıza bakarken buldunuz? Ödev yaptırma uygulaması, öğrencilerin ödevlerini organize etmelerine, ev ödevi hatırlatıcıları göndermelerine ve ev ödevlerini her zaman takip etmelerine yardımcı olur.

ABC Modül Tanıtımı

Size Özel Tanıtım!

ABC, uzman kadroların yönergeleri ve kullanıcı geri bildirimleriyle geliştirildi. Size de ABC'yi tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Tanıtım İçin Tıklayın

Bir plan yapmış olsanız bile, kendinizi organize ve motive tutmak zor olabilir. Ancak önceden plan yapmak ve işinizi organize etmek, kendinizi daha fazla kontrol altında hissetmenize ve işleri halledebilmenize yardımcı olabilir. ABC Ödev Takip Sistemi ile gelen ev ödevi planlayıcı uygulamaları, düzeninizi korumanıza ve test tarihlerini, kısa sınavları, ev ödevlerini ve final sınavlarını takip etmenize yardımcı olabilir.

ABC'yi Şimdi İndirin

App Store'den İndirin

Google Play'den İndirin

App Gallery'den İndirin