Öğrenci Takip Uygulaması

Öğrencilerin takibi bir öğretmenin başarısı kadar okulunda başarısını göstermektedir. Takip edilen bir öğrenci ise derslerine daha sıkı çalıştığı gözlemlenmiştir. Çünkü öğrencinin derslerindeki bir eksikliği hemen tespit edilerek anından çözüm üretilebilmektedir. Ancak bu öğrenci takipleri öğretmenlerin ciddi zamanlarını almaktadır. Bundan dolayıda öğrenci takipleri iyi yapılamamaktadır. Tüm bu etkenleri düşünerek yola çıkan ABC OYS ile profesyonel bir öğrenci takip uygulamasına sahip olursunuz.

abc okul yönetimi sistemi
abc okul yönetimi sistemi

Öğrenci Takip Uygulaması İle Daha Rahatsınız

ABC öğrenci takip uygulaması ile hem zaman kazanırsınız hem de öğrenci takibinizi üst seviyelere çıkarmış olursunuz. En az veri ile en ideal raporları almanızı sağlayan öğrenci takip uygulaması böylelikle öğretmenlerimize daha fazla sosyal zaman oluşturmalarını sağlamaktadır.

Öğretmen dostu olan ve öğretmen merkezli okul yönetim sistemi olarak yola çıkan ABC sayesinde, ister öğrencileriniz ile isterseniz bireysel olarak kendinizle daha çok ilgilenmenizi amaçlayan ABC Öğrenci Takip Sistemi‘ni kullandığınızda çok seveceksiniz.

Profesyonel Öğrenci Takip Sistemi

ABC öğrenci takip uygulaması genel olarak mobil uygulama olarak inşa edilmiştir. Sade ve ergonomiyi ön plana alan tasarımları ile kullanıcılarından yüksek puanlar alan ABC Mobil uygulamasını mağazalardan indirebilirsiniz.

Ücretsiz Demo

Uygulamayı indirdikten sonra ücretsiz demo isteğinde bulunabilirsiniz. İstediğiniz modülleri demo olarak sizelere anlatmaktayız.