Ücretsiz Öğrenci Kayıt Programı

Ücretsiz Öğrenci Kayıt Programı

Okul yönetim sistemleri sayesinde, birçok kolaylık sağlayan modüllerin de popüler olarak kullanılmaya başladığı günümüzde ücretsiz öğrenci kayıt programı olarak okul yönetim sistemleri içerisinde mevcut hale gelmiştir.

Öğrenci kayıt programı ücretsiz olarak kullanıma açık olarak okul yazılımı içerisinde yüklü olarak kullanıma açılmaktadır. Kullanıma açılan öğrenci kayıt programı sayesinde aynı programı kullanmıyor olsalar bile okullar arası yeni kayıt esnasında da ilgili öğrencinin kaydı, gerekli olan bilgilerle birlikte uygulama datasına kayıt edilebilmektedir.

ABC Modül Tanıtımı

Size Özel Tanıtım!

ABC, uzman kadroların yönergeleri ve kullanıcı geri bildirimleriyle geliştirildi. Size de ABC'yi tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Tanıtım İçin Tıklayın

Kullanım anlamında oldukça ergonomik olan okul yazılımı taleplere göre değiştirilebilen modülleri ile öğrenci kayıt programları, ücretsiz veli bilgilendirme ve online yoklama takibi gibi birçok alt başlığı da içermektedir.

Öğrenci Kayıt Programı Ücretsiz Olur mu?

ABC Okul yönetim sistemi bünyesinde olan öğrenci kayıt programı ücretsiz olarak sunulmaktadır. Paket olarak aldığınızda okul öğrencilerini velilerini kullanımı pratik olan modülümüz sayesinde kayıt altına alabilmektedir. Ayrıca görüşme takip modülü ilede tüm kayıt görüşmelerini dijital ortamda tutabiliyorsunuz.

Öğrencilerin kayıt esnasında okul tarafından bilinmesi gereken bilgileri kendisi ya da velisi tarafından okul yönetimine aktarımı her zaman kolay olmayabilmekte. Bu gibi durumlarda ücretsiz kayıt programı sayesinde önceki bilgilerine erişim sağlanarak gerekli durumlarda online olarak güncellenerek kayıt işlemleri için gerekli tüm adımlar tamamlanabilmektedir.

Okul yönetim programı içerisinde kullanıma sunulan öğrenci kayıt programı sayesinde farklı beklentilerin de online olarak karşılanarak okul yöneticilerine ciddi rahatlık ve verimlilik sağladığı da unutulmamalıdır.

Öğrenci ve öğretmen bilgilerinin kullanıcı koruma mantığı ile gözetildiği bu uygulamaları kullanmadan önce bu konudaki hassasiyet de gözetilmelidir.

ABC'yi Şimdi İndirin

App Store'den İndirin

Google Play'den İndirin

App Gallery'den İndirin