Öğrenci Bilgi Kayıt Formu

Öğrenci Bilgi Kayıt Formu

Son dönemlerde okul yönetim programları sayesinde standart a4 kağıtları ile tutulan raflar dolusu kayıt formları artık online olarak tutulan, çeşitli sınıflara istenildiği gibi filtrelenebilen, çözüm odaklı, kullanıcı dostu öğrenci bilgi kayıt formu şekline büründü. Online olarak kullanıcılara sunulan öğrenci bilgi kayıt formu sayesinde bulunduğunuz her noktadan öğrenci kayıtlarını alabilir ve takip edebilirsiniz.

Öğrenci kayıt formu, okul süresince her bir öğrencinin farklı önem derecesine sahip detay bilgilerini içeren, dilendiği zaman online olarak güncellenebilen ve farklı dönemlerde kayıt yenileme süreçlerinde otomatik olarak okul yönetiminin işlemlerini hızlandıran bir altyapı ile çalışmaktadır.

ABC Modül Tanıtımı

Size Özel Tanıtım!

ABC, uzman kadroların yönergeleri ve kullanıcı geri bildirimleriyle geliştirildi. Size de ABC'yi tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Tanıtım İçin Tıklayın

Okul yönetim programı olarak uygulanan manuel olarak yönetilen klasik yöntemlerin aksine online okul yönetim panellerinin yapı taşı olan öğrenci bilgi kayıt formu, velilerin kayıt sürecinden öğretmenlerin taleplerine kadar, çevrim içi onay alan her sorumlunun erişebileceği şeffaf bir uygulamadır.

Öğrenci bilgi kayıt formu standart gereksinimler haricinde olağan üstü durumlarda acil servis personeli ile de paylaşılacak teknik özellikler düşünülerek tasarlanmış, zaman yönetimini destekler nitelikte bilgi aktarımını sağlayacak özellikler katılmıştır. Otomatik sms bilgilendirme özelliğine sahip olan okul yönetim yazılımı içerisinde öğrenci bilgi kayıt formu gibi farklı bir çok modül bulunmaktadır.

Öğrenci Bilgi Kayıt Formu İndir

Online ortamda öğrenci bilgi kayıt formunu kullanabilirsiniz. Buna rağmen manuel olarak bu kayıtları tutma eğiliminde iseniz yardımcı olmasını düşündüğümüz ve sizin için hazırladığımız formları indirerek bu formlar üzerinden kayıtlarınızı manuel olarak alabilirsiniz. Dilerseniz formlar üzerinde kendiniz için düzenlemelerde yapabilirsiniz.

Formları excel ve Pdf olarak buradan indirebilirsiniz.

ABC'yi Şimdi İndirin

App Store'den İndirin

Google Play'den İndirin

App Gallery'den İndirin