Ücretsiz Okul Yönetim Programı

okul yönetimi

ücretsiz okul yönetim programı

Ücretsiz okul yönetim programı, okul yöneticilerinin okul yönetimi süreçlerini yönetmelerine yardımcı olan yazılım sistemleridir. Bu programlar, öğrenci bilgileri, öğretmen bilgileri, sınav sonuçları, bütçe yönetimi, personel yönetimi, öğrenci devamsızlığı ve benzeri konuları içerir. İyi bir okul yönetim programının olması, okulların yönetim süreçlerini daha etkili bir şekilde yönetmelerine, verimliliklerini arttırmalarına ve kaynaklarını daha iyi yönetmelerine yardımcı olur. Ayrıca, öğrencilerin bilgilerinin daha iyi yönetilmesi sayesinde, okulların öğrenci eğitim ve öğretim kalitelerinin artması hedeflenir.

ABC Modül Tanıtımı

Size Özel Tanıtım!

ABC, uzman kadroların yönergeleri ve kullanıcı geri bildirimleriyle geliştirildi. Size de ABC'yi tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Tanıtım İçin Tıklayın

Eğitim kurumlarının olmazsa olmazları arasında olan okul yönetim programı genellikle özel geliştirmeler ile yapılmaktadır. Okullara tarafından kullanılan ücretsiz okul yönetim programı olarak öğrenci ve velilerine verilmekte ve kullanımları sağlanmaktadır.

Öğrenci takibinde özel okulların ve proje okulların ilk tercihi olan ABC okul yönetim yazılımı mobil uygulamasını mağazalardan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Okul yöneticilerinin sizlere vereceği davet kodu ile sisteme entegre olarak ücretsiz kullanım saylayabilirsiniz.

ABC Ücretsiz Okul Yönetim Programı İle Tanışın!

ABC, okulların ihtiyaç duyduğu pek çok fonksiyonu içeren ücretsiz bir okul yönetim programı sunmaktadır. Bu program, öğretmenlerin, öğrencilerin, velilerin ve yöneticilerin ihtiyaç duyduğu tüm bilgilere erişmelerini kolaylaştırır. Program, kullanıcı dostu arayüzü sayesinde kolayca öğrenilebilir ve kullanılabilir.

ABC Ücretsiz Okul Yönetim Programı, sınıf düzenlemesi, ders programı hazırlama, sınav takvimi oluşturma ve öğrenci notları gibi birçok işlevi içerir. Ayrıca, velilerin öğrencilerinin performansını takip etmelerini sağlayan bir portal da sunar. Bu portal sayesinde veliler, öğrencilerinin derslerdeki ilerlemesini ve eksiklerini takip edebilirler. Yöneticiler de okulun finansal durumunu takip etmek için bu programı kullanabilirler. Tüm bu özellikler sayesinde ABC Ücretsiz Okul Yönetim Programı, okulların işleyişini kolaylaştırarak eğitim sürecini daha verimli hale getirmektedir.

ABC kullanıcılarına ücretsiz modülleri hediye olarak sunmaktadır ve bunlar sitemizde paketler sayfamızda bulunmaktadır.

ABC'yi Şimdi İndirin

App Store'den İndirin

Google Play'den İndirin

App Gallery'den İndirin