5.Sınıf Ödev Takip Çizelgesi

5.Sınıf Ödev Takip Çizelgesi

5.sınıf ödev takip çizelgesi

5.sınıf seviyesinde okuyan bir öğrencinin de ödevleri oldukça yoğundur. Ülkemizde öğrencilerin eğitim hayatları süresince ödev kavramı hep olmuştur. Yeni konular, yeni ödevler ve ödev değerlendirmeleri ve takipleri önemli bir süreçtir. 5.Sınıf ödev takip çizelgesi tutan öğretmenler bu çizelgeleri raporlar halinde veli toplantılarında paylaşmaktadırlar. Ayrıca bu çizelgeler sayesinde öğrencinin ilgili olan ödevin konusu işlenirken devamsızlık durumunuda tespit etmektedir.

ABC Modül Tanıtımı

Size Özel Tanıtım!

ABC, uzman kadroların yönergeleri ve kullanıcı geri bildirimleriyle geliştirildi. Size de ABC'yi tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Tanıtım İçin Tıklayın

5.Sınıf Ödev Kontrol Çizelgesi

Ödev takip çizelgesi ismini farklı okullardaki öğretmen veya veliler ödev kontrol çizelgesi olarak isimlendirebilmektedirler. 5.sınıf ödev kontrol çizelgesi dosyası ile 5.sınıf ödev takip çizelgesi aynı doyadır ve her iki dosyayıda aşağıda hem PDF hem de excel ortamında bulabilirsiniz.

5.sınıf ödev takip çizelgesini öğretmenlerden başka velilerde takip etmektedirler. Ancak velilerin büyük bir kısmı bu çizelgeyi oluşturamamaktadırlar. Bu karmaşık yapıyı ortadan kaldıran ABC ödev takip sistemi ile hem öğretmenler, hem öğrenci ve veliler ödev takip çizelgelerini diledikleri anda inceleyebilirler, ödev değerlendirme sonuçlarına ulaşabilirler.

PDF Ödev Takip Çizelgesi

Ödev takip çizelgesi PDF dosyanızı buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Daha sonra yazıcıdan çıktısını alarak takibinizi manuel olarak yapabilirsiniz. Daha pratik ve online ortamda takip yapmak için ABC ödev takip sistemini kullanmanızı önermekteyiz.

İndirmek için tıklayınız

EXCEL Ödev Takip Çizelgesi

Ödev takip çizelgesi Excel dosyanızı buradan bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Daha sonra yazıcıdan çıktısını alarak takibinizi manuel olarak yapabilirsiniz. Daha pratik ve online ortamda takip yapmak için ABC ödev takip sistemini kullanmanızı önermekteyiz.

İndirmek için tıklayınız

Online Ödev Takip Sistemi

5.sınıf ödev takip çizelgesi ile manuel olarak yapacağınız takipler siz öğretmenlerimize ve velilerimize ek iş yükleri çıkarmakta ve belli bir süreden sora ise takiplerin içinden çıkılamaz hale gelmektedir. Yaptığınız bu takipleri rapor olarak alıp veli toplantısında velilerinizle paylaşmak isteyeceksiniz. Veya okul yöneticileriniz sizden bu şekilde bir rapor istediklerinde öğretmenelerimizin yine ciddi bir mesai harcamaları gerekecektir. ABC online ödev takip sistemi tüm bu iş yükünü öğretmenelerin üzerinden alarak anlık çözüm üretir ve raporlarınızı saniyeler içinde oluşturur.

ABC Online ödev takip sistemi öğretmenlerimizin bir numaralı yardımcısıdır.

Online Ödev Kontrol Çizelgesi

ABC Online ödev takip çizelgesi mobil uygulama omurgası üzerine inşa edilmiştir. Sade ve ergonomiyi ön plana alan tasarımları ile kullanıcılarından yüksek puanlar alan ABC Mobil uygulamasını mağazalardan indirebilirsiniz.

ABC'yi Şimdi İndirin

App Store'den İndirin

Google Play'den İndirin

App Gallery'den İndirin