Okul Aile Öğrenci Takip Sistemi

okul aile öğrenci takip sistemi

Okul-Aile-Öğrenci Takip Sistemi (OAÖTS), öğrencilerin akademik ve sosyal gelişimlerinin takibi için okulların ve velilerin kullandığı bir sistemdir. Bu sistem, öğrencilerin notları, devamsızlık durumları, sınav sonuçları, ders programları gibi bilgileri ve öğretmenlerin yorumları gibi daha birçok veriyi kaydeder. Bu sayede veliler ve öğretmenler öğrencilerin başarısı ve gelişimi hakkında daha net bilgi edinebilirler.

OAÖTS, velilerin çocuklarının okuldaki performansını takip etmesine ve öğretmenlerin öğrencilerin akademik ilerlemelerini değerlendirmesine yardımcı olur. Veliler, sisteme giriş yaparak öğrencinin derslerdeki durumunu ve eksiklerini takip edebilir, öğretmenlerle iletişim kurabilir, ödevler ve projeler hakkında bilgi sahibi olabilir. Öğretmenler de sistem üzerinden öğrencilerin başarılarını takip eder ve öğrencilerle ilgili notlar ve yorumlar ekleyebilirler.

ABC Modül Tanıtımı

Size Özel Tanıtım!

ABC, uzman kadroların yönergeleri ve kullanıcı geri bildirimleriyle geliştirildi. Size de ABC'yi tanıtmaktan mutluluk duyarız.

Tanıtım İçin Tıklayın

OAÖTS, okulun yönetimini de kolaylaştırır. Okul yöneticileri sistem üzerinden ders programlarını ve sınav takvimlerini oluşturabilir, öğrenci kayıtlarını ve raporlarını yönetebilirler. Ayrıca, öğrencilerin devamsızlık durumlarını ve disiplin cezalarını takip etmeleri de mümkündür.

Tüm bunların yanı sıra, OAÖTS sayesinde iletişim kanalları da daha güçlü hale gelir. Öğretmenler ve veliler arasında daha sıkı bir bağ kurulur, velilerin öğrencilerin eğitiminde daha aktif bir rol oynamaları teşvik edilir. Böylelikle, öğrencilerin okul başarıları artar ve sosyal gelişimleri de desteklenir.

Okula giden bir öğrencinin velisi, öğrencisi hakkında tüm gelişmelerden haberdar olmak isterler. Bu konuda okul aile öğrenci takip sistemi aktif rol almaktadır. Öğrenci hakkında veli ile iletişim güçlendiren okul aile öğrenci takip sistemi aynı zamanda da okulun başarısında da rol almaktadır.

Başarılı okulları analiz ettiğinizde iyi bir öğrenci takip sistemi kullandıklarını hemen görebilirsiniz. Öğrencilerin ve velilerin aktif olarak okullandıkları öğrenci takip sistemlerine öğretmenlerin de gün içinde kullandıkları önemli uygulamalardır. ABC olarak öğretmen merkezli mobil uygulamamız ile okul aile öğrenci takip sisteminde fark oluşturuyoruz. Öğretmenlerin saniyeler içinde girdikleri verileri öğrenci takibi için anlamlı raporlara dönüştürüyoruz.

Bu raporları velilere ve yöneticilere ileterek öğrenci-öğretmen-veli ve okul arasında çok güçlü bir iletişim kuruyoruz.

ABC Mobil Uygulama

ABC Okul Yönetim Sistemi mobil uygulama omurgası üzerine inşa edilmiştir. Sade ve ergonomiyi ön plana alan tasarımları ile kullanıcılarından yüksek puanlar alan ABC Mobil uygulamasını mağazalardan indirebilirsiniz.

ABC'yi Şimdi İndirin

App Store'den İndirin

Google Play'den İndirin

App Gallery'den İndirin